Genel HaberlerManşet

VİDEO HABER: Esra Gümüş Kırıcı, Shining Stars’a konuk oldu

‘Evdekal’ sürecinde online etkinliklere devam eden Türkiye’nin ilk FIVB lisanslı menajerlik ajansının bugünkü konuğu unutulmaz büyük kaptan Esra Gümüş Kırıcı oldu.

Ajansın genel müdürü Tunç Afşar, “Bugünkü konuğumuz, Türk voleybolunun önemli kilometre taşlarından büyük kaptan Esra Gümüş Kırıcı oldu. Bizi kırmadı, kendisine çok çok teşekkür ederim. Her yaştan voleybolcu için çok önemli bir rol model. Çok önemli detayları ve tavsiyeleri bizimle paylaştı” dedi.

Kariyerini sonlandırdıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde eğitmenliğe başlayan milli voleybolcu Esra Gümüş Kırıcı ise “Bugün sevgili menajerim ve arkadaşım Tunç Afşar’ın organize ettiği zoom programı üzerinden genç oyunculara voleybolla ve profesyonel sporculukla ilgili tecrübelerimi aktarmaya çalıştım. Profesyonelliğe ve elit sporculuğa giden çetrefilli yolda nelerle karşılaşıyoruz, nasıl motive oluruz, nasıl yaşamalıyız gibi ve daha birçok şeyden bahsettik. Yıllarını voleybolla dolduran biri için büyük zevkti, biraz da olsa bir yerlerden gençlere dokunabildiysem ne mutlu. Bu pandemi dönemini atlatmak için online seminerleriyle sporcularına destek olan Shining Stars ekibini de tebrik ederim” şeklinde konuştu.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.