1. LigErkeklerLigler

Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor, sezonu ‘farklı’ açtı

TVF Erkekler Voleybol 1. Ligi Takımlarından Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor, sezon açılışını Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Oturarak Voleybol Takımı ile yaptığı dostluk maçı ile yaptı.

Bu anlamlı sezon açılışına Ak Parti Hatay Milletvekili ve MKYK Üyesi Hacı Bayram Türkoğlu, Erzin İlçe Spor Müdürü Hanifi Demirkıran, Erzin İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Kenanoğlu, YurtGaz Genel Müdürü Yaşar Acaroğlu, Erzin Belediye Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, Erzin Belediye Meclisi Üyeleri ve AK Parti, CHP ve MHP Erzin İlçe Başkanları katıldılar.

Ak Parti Hatay Milletvekili ve MKYK Üyesi Hacı Bayram Türkoğlu, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Oturarak Voleybol Takımı oyuncusu ve aynı zamanda Güneydoğu Gazisi Mehmet Orçan’a forma hediye etti.

 

 

Erzin Yeşilkent Spor’a sponsor olarak TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi’nde yer almasına önemli katkı sağlayaqn Yurtgaz Genel Müdürü Yaşar Acaroğlu da Ak Parti Hatay Milletvekili ve MKYK Üyesi Hacı Bayram Türkoğlu’na takımın formasını hediye etti.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu