1. LigKadınlar

Zeren Spor, Play-off Yarı Final Etabı’nda Sahne Alıyor

İlk kez yer aldığı KFC Kadınlar 1. Ligi B Grubu’nda normal sezonu zirvede tamamlayan Zeren Spor, 8-9-10 Mart 2024 tarihlerinde Balıkesir’de play-off yarı final etabında sahne alıyor.

Zeren Spor’da play-off yarı final etabında 2.Grup’ta İBA Kimya TED Ankara Kolejliler, İstanbul BBSK ve Aras Kargo takımlarıyla mücadele edecek. Yarı final müsabakaları sonunda grubunda ilk iki sırada yer alacak takımlar adlarını final etabına yazdıracak.

Zeren Spor’un play-off yarı final etabındaki maç programı şu şekilde:

8 Mart Cuma
16.30 Zeren Spor-İBA Kimya TED Ankara Kolejliler – TVF Voleybol TV

9 Mart Cumartesi
18.30 Aras Kargo-Zeren Spor – TVF Voleybol TV

10 Mart Pazar
17.30 Zeren Spor-İstanbul BBSK – TVF Voleybol TV

Karşılaşmanın hazırlıklarını tamamlayan Zeren Spor’da takım menajeri Gülben Günay karşılaşmalar öncesinde yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Uzun ve güzel bir sezonu geride bıraktık. İlk hedefimiz olan normal sezonu lider bitirme hedefine ulaştığımız için çok mutluyuz. Asıl maraton şimdi başlıyor. Emeklerimizin karşılığını alma zamanı. Takım olarak çok çalıştık, çok emek verdik, her takımda olabileceği gibi inişli çıkışlı dönemlerimiz oldu ama hedefimizden hiç vazgeçmedik. Tüm yönetim, teknik ekip ve sporcular, Sultanlar Ligi için tek yüreğiz. bunu başaracak güce ve inanca sahibiz. Tüm takımlara başarılar dilerim.”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu