Genel Haberler

3. Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Duyurusu

23-28 Nisan 2021 tarihleri arasında Ankara İlinde 3.Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursu açılacaktır.

Kursa BESYO Denklik başvurusunu gerçekleştirip, SEABD tarafından onaylanan 3.Kademe ile,

Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitim Sınavında başarılı olan adaylar başvuru yapacaklardır.

Kurs Yeri: ANKARA

Kurs Eğitim Tarih Aralığı: 23-28 Nisan 2021

23-24-25 Nisan 2021 tarihleri arasında uzaktan eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır.)

27-28 Nisan 2021 tarihleri arasında yüz yüze eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır.)

28 Nisan 2021 Çarşamba günü Teorik Sınav ve Uygulama Sınavı yapılacaktır.

Teorik Sınavı: Başlama saati: 09:00 / Bitiş saati: 10:00

Uygulama Sınavı: Başlama saati: 16:00 / Bitiş saati: 19:30

Başvuru Tarihi: 09 Nisan 2021 – Saat: 17:00

Son Başvuru Tarihi: 16 Nisan 2021 – Saat: 23:59

Katılımcı Listenin İlanı: 19 Nisan 2021

Katılımcı Sayısı: 50 Kişi

Katılımcı sayısı pandemi sebebiyle 50 kişiyle sınırlandırılmış olup, referans numarası gönderilen kişiler katılmaya hak kazanacaklardır. Spor Bilgi Sistemi üzerinden başvurularını gerçekleştirdikten sonra, son başvuru gününe kadar ödeme işlemlerini gerçekleştirmeyen kişilerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kontenjanın dolması halinde ileriki tarihlerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edilecek olup, resmi internet sayfamızda duyurusu yapılacaktır.

Katılımcı Listesi, Türkiye Voleybol Federasyonu Resmi internet sayfasından yayımlanacaktır. Listede ismi bulunmayan kişiler kursa katılmayacaklardır.

Başvuru Şekli:

Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitim Sınavında başarılı olan adaylar E-devlet Spor Bilgi Sistemi üzerinden BESYO Denklik başvurusunu gerçekleştirip, SEADB tarafından onaylanan kişiler Uygulama Eğitimine başvuru yapma hakkına sahiptir.

Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

E-devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi/Uygulamaya Git/Spor Elemanı/Antrenör/Kurs/Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz E-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri E-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz E-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

Kurs için başvuru evrakları E-devlet kapısı, Spor Bilgi Sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca, Federasyon’a fiziki olarak evrak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere evrak getirmenize gerek yoktur.

Ödeme Bilgisi:

Temel Eğitimden Başarılı Olup 3.Kademe Uygulama Eğitimi Kursuna Katılacaklar İçin Kurs Ücreti 1.000,00 TL’dir.

BESYO Denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için 3.Kademe Uygulama Eğitimi Kurs Ücreti 250 TL’dir.

Ödemelerinizi son başvuru tarihi ve saatine kadar başvuru sırasında E-posta adresinize gönderilen referans numarası veya TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak yapmanız gerekmektedir.

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Ödeme Yöntem Bilgisi Haber Sayfasında Bulunan Linkte Yer Almaktadır.

15-19 Şubat 2021 tarihinde düzenlenen 3.Kademe Antrenör Uygulama Kursunda bütünlemeye kalan kursiyerlerin başvuru süresi içerisinde Federasyonumuzun Garanti Bankası Anafartalar Caddesi Şubesinde bulunan TR20 0006 2000 7110 0006 2957 92 IBAN numaralı hesabına katılacakları her ders için yatıracakları 50TL ile Bütünleme Bilgi Formunu (Tıklayınız) sahsine.ates@tvf.org.tr adresine en geç 19 Nisan 2021 tarihine kadar mail atmaları gerekmektedir. Belgelerin aslı sınav zamanında sınav yetkilisine elden teslim edilecektir.

Bütünlemeye Girecek Kursiyerlerin Kalmış Oldukları Derslerden Açılacak Olan Kursta Derslere Katılmak Zorundadır. Aksi Takdirde Derslere Katılmayan Kursiyerler Bütünleme Sınavına Alınmayacaklardır.

Eğitim Programı:

Covid-19 salgını nedeniyle Uygulama eğitimi içerisinde yer alan derslerin bir bölümü 23-24-25 Nisan 2021 tarihleri arasında Uzaktan Eğitim ile gerçekleştirilecektir.

Zoom Uygulaması üzerinden gerçekleşecek olan Uzaktan Eğitim hakkında detaylı bilgi katılmaya hak kazanan kişilere ait liste yayımlandığında, Spor Bilgi Sistemine kayıtlı e-posta adreslerine bilgilendirme metni olarak gönderilecektir. Spor Bilgi Sistemine kayıtlı E-posta adresinizin spam ve gereksiz posta kutularını kontrol etmeyi unutmayın.

Ders programına katılımcı isim listesi yayınlandığında web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

27-28 Nisan 2021 tarihlerinde yapılacak uygulama eğitiminin yapılacağı saat ve salon için gerekli bilgi katılımcı listesi yayınlandığında web sayfamızdan bildirilecektir.

Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında 27-28 Nisan  2021 tarihlerinde yapılacak uygulama eğitimi katılacak adaylar “En az 3 gün önce yapılmış olmak kaydı ile Covid-19 testi” ile kursa katılımı kabul edilecektir. Aksi takdirde kursa alınmayacaklardır.

Banka Ödeme

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu