LiglerManşetSultanlar Ligi

Abdi Serdar Üstünsalih: Sezona ve yeni başarılara hazırız

VakıfBank Genel Müdürü ve VakıfBank Spor Kulübü Başkanı Abdi Serdar Üstünsalih ile Yönetim Kurulu üyeleri, teknik ekip ve oyuncularla bir araya geldi. Yeni sezonda yeni başarılara inandıklarını ve hazır olduklarını ifade eden Başkan Üstünsalih, ”Sizler dünyanın en iyi takımında olmayı sonuna kadar hak ediyorsunuz. Hep birlikte bu sezon da VakıfBank’ı yine hak ettiği yerlere taşıyacağız. VakıfBank tüm kupaların en büyük favorisidir” dedi. 

VakıfBank Genel Müdürü ve VakıfBank Spor Kulübü Başkanı Abdi Serdar Üstünsalih ile Yönetim Kurulu üyeleri, 2020-2021 sezonu öncesi VakıfBank Kadın Voleybol Takımı teknik ekibi ve oyuncularını ziyaret etti. VakıfBank Spor Sarayı’ndaki buluşmada teknik ekibe ve oyunculara başarılar dileyen Başkan Abdi Serdar Üstünsalih, “Bu kritik dönemde öncelikle sağlığınızı koruduğunuz ve yeniden aramızda olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Sizler dünyanın en iyi takımında olmayı sonuna kadar hak ediyorsunuz. Hep birlikte bu sezon da VakıfBank’ı yine hak ettiği yerlere taşıyacağız. Her şeyden önce sağlıkla dolu, sakatlıkların olmadığı bir sezon geçirmenizi diliyorum” dedi. 

Zor zamanlarınızda da her zaman yanınızdayız

Her zaman yanlarında olacağını vurgulayan Üstünsalih, ”Şampiyonluklarla, kupalarla, zaferlerle dolu nice güzel günler yaşamayı ümit ediyorum. VakıfBank tüm kupaların en büyük favorisidir. Başkanınız olarak her zaman yanınızda olmaya devam edeceğim. Elbette sporun doğasında galibiyet kadar mağlubiyet de var. Başarıyı da mağlubiyeti de paylaşacağız. Biz sadece iyi zamanınızda değil, zor zamanlarınızda da sonuna kadar yanınızda olmaya devam edeceğiz. Size tüm kalbimizle inanıyor ve güveniyoruz. Belki sıklıkla görüşmemiz mümkün olmayacak ama büyük VakıfBank ailesi olarak desteğimizi hissettireceğiz” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu