Genel HaberlerManşet

Akif Başkan’dan Bayram Mesajı

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Ramazan Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı.

Akif Başkanın Ramazan Bayramı mesajı şöyle.

2021 Milli Takımlar faaliyetleri kapsamında her kategoride milli takımlarımız, uluslararası arenada ülkemizi temsil etmeye devam ediyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu olarak, U17 Erkek ile U16 Kız Milli Takımlarımızın Avrupa Şampiyonası elemelerinde, Erkek Plaj Voleybolu Milli Takımımızın da CEV Plaj Voleybolu Avrupa Kıta Kupası 2. Turu’nda başarılı sonuçlara imza atmasının mutluluğuyla Ramazan Bayramı’nı karşılıyoruz.

Geçtiğimiz hafta sonu Portekiz ve Slovenya’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası Elemeleri müsabakaları sonucunda finallere kalma başarısı gösteren U17 Erkek ve U16 Kız Milli Takımımız ile İzmir’de ev sahipliğini üstlendiğimiz CEV Plaj Voleybolu Avrupa Kıtası 2. Turu’nda final etabına yükselen Erkek Plaj Voleybolu Milli Takımımızı tebrik ediyor, bu başarılı sonuçların alınmasında emeği geçen teknik ekiplerimize ve sporcularımıza tek tek teşekkür ediyorum.

Milli Takımlarımızın özverili çalışmalarıyla ve aldıkları sonuçlarla finallerde de çok iyi performans sergileyeceğine ve ülkemize madalyalar ile döneceklerine canıgönülden inanıyorum.

Bayram sonrasında da Milli Takımlarımız yoğun bir turnuva dönemine girecek.

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, FIVB Voleybol Milletler Ligi, Tokyo Olimpiyat Oyunları ve Avrupa Şampiyonası’nda; A Milli Erkek Voleybol Takımımız ise CEV Avrupa Altın Ligi ve Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek. Alt yaş kategorilerinde de milli takımlarımız Avrupa şampiyonası, Dünya şampiyonası ve Balkan şampiyonalarında boy gösterecek.

Voleybolumuzu bugünlere taşıyan tüm paydaşlarımızın, ülkemizin ve tüm Müslüman aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim.

Mehmet Akif ÜSTÜNDAĞ
Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu