Genel HaberlerManşet

Antrenör Altyapı Vize/Gelişim Semineri Duyurusu

Federasyonumuz ile Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonu’nun birlikte 2023-2024 sezonu içerisinde düzenleyeceği Altyapı Vize/Gelişim Semineri, 29 Ocak 2024 Pazartesi günü saat 20:00’de online olarak yapılacaktır.

Altyapılarda ve Bölgesel Lig’de görev alacak başantrenörler ile yardımcı antrenörlerin bu seminere katılımları zorunludur.

Kademe yükseltmek isteyen fakat seminer eksikliği olan antrenörlerimiz bu seminere başvuru yapabilirler.

Maçlarda görev alacak antrenörlerimiz seminer onayı verildikten sonra vize işlemleri için e-devletten vize başvurusu yapmaları gerekmektedir.

SEMİNER BAŞVURULARI e-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

BAŞVURULAR İÇİN:

*e-Devlet-Kurumlar-Gençlik ve Spor Bakanlığı-Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git)-Spor Elemanları-Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

*Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer katılım ücreti ( 800-TL ) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile GARANTİ BANKASI şubelerinden kurumsal tahsilat (TAHSİLAT KODU 3610, REFERANS KODU VEYA KİMLİK NUMARASI VERİLEREK) olarak veya Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden “Spor Federasyonları Ödemeler” kısmından yatırılacaktır.

* Bu ödemeler dışında hiçbir şekilde HAVALE ve EFT kabul edilmeyecektir.

*Başvurular 13 Ocak 2024 Cumartesi günü saat: 12:00 de başlatılacak ve 25 Ocak 2024 Perşembe günün saat 17:00 itibariyle sonlandırılacaktır.

*Gençlik ve Spor Bakanlığında antrenör olarak çalışanların kurum belgelerini başvuru bitiminde önce TVOLAF info@tvolaf.org.tr adresine mail atmaları gerekmektedir.

*Önemli Not: Gençlik ve Spor Bakanlığı (Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü) tarafından 24.07.2023 tarihli E-82993167-105.99-5266671 sayılı yazıya istinaden “Gençlik ve Spor Bakanlığında görev yapan (4a-4b ve 4d) antrenörlerden yılda bir defadan fazla olmamak şartı ile vize ve seminer ücreti alınmayacaktır. Bu nedenle gerek EYS kadrosunda olduğu belirtilen gerekse görev yazılarında kadrosu belirtilmeyen antrenörler için işlem yapılmamaktadır. Ayrıca haktan bir defa yararlanan kurum personelinin yıl içinde takip eden seminerlere katılması halinde seminer bedeli ödemesi gerekmektedir.”

Seminer Programı:

29 Ocak 2024 Pazartesi- Saat 20:00

Sunum – Çukurova Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Doç.Dr. İrem KAVASOĞLU

Program Moderatörü -TVF Eğitim Kurulu Üyesi, Adnan Menderes Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Doç. Dr. Esin ERGİN

Konu: “Sporcu Koruma”

* Eğitim Zoom Meeting programı ile yapılacak olup; seminer saatine 15 dakika kala kayıtlı e-posta adresinize seminere katılabilmeniz için davet linki, ID ve şifre gönderilecektir.

ÖNEMLİ NOT:

  • İnternet hızının iyi olması toplantının akıcılığı ve anlaşılabilirliğine direkt etki edecektir. Dolayısıyla toplantı esnasında ses, görüntü ve paylaşımlarda takılma, donma problemlerinin yaşanmaması için internet hızının iyi seviyede olması etkinliği artıracaktır.
  • Seminere katılımının kesintisiz sağlanabilmesi için telefon, tablet ve bilgisayar gibi bağlantı araçlarının şarjlarının tam olmasına ve bilgisayarınızda kamera ve mikrofonun olduğundan emin olunuz.
  • Seminere girişte ve seminer esnasında kameralar sürekli açık bulundurulmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu