Efeler Ligi

Arhavi Nuri Şahin’e Emanet

Efeler Ligi’nin Karadeniz temsilcisi Arhavi Voleybol Spor Kulübü, geçtiğimiz günlerde teknik ekip, yönetimle anlaşarak yollarını ayırmıştı.
Baş antrenör koltuğu için ismi geçen Nuri Şahin ile anlaşma sağlayan Artvin ekibi, yeni görevi resmi olarak duyurdu.
28 Kasım 2019 günü, takımıyla tanışan ve ilk antrenmana çıkan baş antrenör Nuri Şahin’in yardımcılığını ise İbrahim Çadır yapacak.
Arhavi Voleybol Spor Kulübü yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Anlaşma sağladığımız baş antrenör Nuri Şahin ve yardımcı antrenör İbrahim Çadır takımla birlikte ilk antrenmana çıktılar . Takımımıza ve kendilerine hayırlı olması dileğiyle.”

Baş antrenör Nuri Şahin ise yeni görevine başlarken, hem formasını terlettiği ve hem de antrenörlük deneyimi yaşadığı İBB Spor Kulübüne teşekkür eden şu ifadeleri paylaştı: ”İki yıl oyunculuk, dört ay antrenörlük yaptığım İBB Spor Kulübü’ne, yöneticilerime, antrenörlerime, bana emeği geçen herkese, sporcu arkadaşlarıma, tüm ekibe; kısa sürede olsa antrenörlük yaptığım genç arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şimdi veda zamanı. Hakkınızı helal edin. Kırdıklarım, üzdüklerim varsa af ola. Çok güzel günler, çok güzel anlar geçirdim. Sizleri unutmayacağım. Hoşça kalın.”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu