Sultanlar Ligi

Yeşilyurt Kartal’ a puan vermedi

AtlasGlobal Yeşilyurt Spor Kulübü: 3 – BJK: 0
Salon: TVF Burhan Felek Voleybol Salonu
Hakemler: Ramazan Demiröz, Selçuk Görmen/Gözlemci: Sakine Tayanç
Setler: 25-18, 33-31, 25-22
Süreler: 24′, 42′, 28′

Maçın istatistikleri için tıklayınız.

AtlasGlobal Yeşilyurt: Gözde Dal, Buket Gülübay, Tuğba Şenoğlu, Koolhaas, Caratasu, Derya Cebecioğlu (Ayça Aykaç, Derya Güç)

BJK: Arelya Karasoy, Mislina Kılıç, Su Zent, Dilara Bilge, Fulden Ural, Büşra Kılıçlı (Merve Dalbeler, Ceyda Aktaş, İrem Çor)

Vestel Venus Sultanlar Ligi 8. Haftasında AtlasGlobal Yeşilyurt Spor Kulübü, BJK’yi konuk etti. TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanan karşılaşmayı İstanbul Bölgesinden Ulusal Voleybol Hakemleri Ramazan Demiröz, Selçuk Görmen yönetirken, İstanbul İl Hakem Kurulu Üyesi Sakine Tayanç da gözlemci olarak görev yaptı.

Vestel Venus Sultanlar Ligi 8. hafta maçında Atlasglobal Yeşilyurt, Beşiktaş’ı 3-0 yendi. Yeşilyurt için çok önemli bir maçtan 3 puanla ayrılmasını sağlayan setler 25-18, 33-31, 25-22 sonuçlandı.
Bu sonuçla Yeşilyurt ligdeki 8. maçında beşinci galibiyetini alarak puanını 12 yaptı. BJK ise 6. yenilgisini alarak 5 puanda haftayı tamamladı.

Ligin 15, 16 ve 17 Kasım tarihlerinde oynanacak 9. hafta maçlarında AtlasGlobal Yeşilyurt Spor Kulübü Galatasaray HDI Sigorta’ya konuk oalcak. BJK ise VakıfBank’ı konuk edecek.

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu