Genel HaberlerSultanlar Ligi

Dilan Polat, Fenerbahçe Opet’in Resmi Sponsorları Arasına Katıldı

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı “Tayt Arkası Sponsorluğu” için Dilan Polat Şirketler Grubu ile anlaşma sağladı.

Dilan Polat Şirketler Grubu logosu, Kulübün ulusal ve uluslararası arenadaki en önemli markalarından biri olan Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı 2023-2024 sezonu boyunca maç taytlarının arkasında yer alacak.

Sponsorluk anlaşmasının imza törenine dair detaylar önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Dilan Polat Şirketler Grubu Hakkında:

2015 yılında, Dilan Polat ve Engin Polat tarafından kurulan Dilan Polat Şirketler Grubu, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla yatırımlar gerçekleştirmiş, kısa sürede hizmet verdiği tüm sektörlerde ilklere ve büyük başarılara imza atmıştır.

Dilan Polat Şirketler Grubu, Türkiye ekonomisine önemli katkıları bulunan şirketleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu şirketlerden Dipomed markası ile 20’den fazla ülkeye cihaz ihracatı sağlayarak ülkeye önemli döviz getirileri sağlamakta ve Dilan Polat Güzellik Merkezi ile 100 den fazla şube de binlerce kadına istihdam sağlamaktadır. Dilan Polat Şirketler Grubu, aynı zamanda Türkiye’nin ve bölgenin lider kozmetik markası olan Rise & Shine markasının ana hissedarıdır. Dilan Polat Şirketler Grubu, inşaat, eğitim ve mücevher sektörlerinde yaptığı yatırımlar ile de yeni iş istihdamları sağlamaya ve Türk ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu