Genel HaberlerManşet

Ebrar Karakurt ve Takımı Novara’dan Destek

İtalya Ligi Igor Gorgonzola Novara takımında forma giymekte olan milli gururumuz Ebrar Karakurt bugün oynadıkları Volley Bergamo 1991 maçı öncesi, ülkemizi derinden sarsan merkez üssü Kahramanmaraş olan ve Hatay, Malatya, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Osmaniye ve Şanlıurfa’da da hissedilen depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek olmak ve tüm voleybol camiasından yitirdiklerimizi anmak adına Türk bayrağı açarak desteklerini iletti. Ebrar Karakurt deprem novara

İtalyan Igor Gorgonzola Novara kulübü, 15 Şubat 2022 tarihinde Vakıfbank ile oynayacağı CEV Şampiyonlar Ligi mücadelesinde, kombine biletler dışında, bu maç için alınan biletlerden doğacak tüm hasılatın Türkiye’deki depremzedelere bağışlanacağını açıkladı.

CEV Ebrar Karakurt Deprem

Kulüp buna ilaveten, Vakıfbank maçının günü, salon içi ve dışında satılacak kulüp ürünlerinden elde edilen gelirin de Türkiye’deki yardım kuruluşlarına gönderileceğini duyurdu.

Ebrar Karakurt: ”VakıfBank maçının tüm bilet gelirleri Türkiye’deki depremzedelere bağışlanacaktır. Bu zor günde yanımda olan kulubüme teşekkür ederim.”

Ebrar Karakurt Novara Deprem Türk Bayrağı

Türkiye Novara Deprem

Biz de tüm Türkiye ve voleybolseverler adına Ebrar Karakurt ve takım arkadaşlarına teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu