Genel HaberlerManşet

Eczacıbaşı Dynavit – Galatasaray HDI Sigorta Hazırlık Maçı

Eczacıbaşı Dynavit, Galatasaray Spor Kulübü ile Hazırlık Maçı Oynadı. Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi nedeniyle ara verilen Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Eczacıbaşı Dynavit, Kuzeyboru ve Galatasaray HDI Sigorta, hazırlık maçları için sahaya çıktı. 27-28 Şubat tarihlerindeki maçların ilki Kuzeyboru Spor Kulübü’nü, Eczacıbaşı Spor Salonu’nda ağırladı. 27 Şubat Pazartesi günü saat 18.00’de başlayan maç 3-1 Eczacıbaşı Dynavit galibiyetiyle sona erdi.

Hazırlık maçlarının ikincisi bugün (28 Şubat Salı) 17.30’da başlayadı. Takımlar yine “Yaralarımızı hep birlikte saracağız” mesajıyla  sahaya çıktı. Karşılaşma 3-0 Galatasaray HDI Sigorta karşısında, Eczacıbaşı Dynavit galibiyetiyle sona erdi.

Eczacıbaşı Dynavit Kaptanlarından Tijana Boskovic: ”Öncelikle Kuzeyboru ve Galatasaray HDI Sigorta takımlarına ve taraftarlarımıza bu zor zamanlarda hazırlık maçlarına geldikleri için teşekkür ederiz. Tüm Türk vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umuyorum ki bu zor zamanları hep birlikte atlatacağız.”

Eczacıbaşı Dynavit – Galatasaray HDI Sigorta arasında geçen dayanışma için mücadeleden elde edilecek bilet ve ESK Store satış gelirleri, depremden etkilenen vatandaşlara bağışlanacak.

Tijana Boskovic Gizem Güreşen Deprem

Eczacıbaşı Deprem

Galatasaray Eczacıbaşı 2023 Galatasaray Eczacıbaşı Dynavit

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu