1. LigErkeklerManşet

Erzin Narenciyesi Yeşilkent Spor’dan Önemli Açıklama

Oynadığı güzel voleybol ile deprem sonrası kent yaşantısına pozitif etki yapan; oynadığı dört maçta rakiplerine set vermeyen Erzin Narenciyesi Yeşilkent Spor, son günlerde çıkan transfer dedikodularıyla ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Turuncu beyazlı Hatay temsilcisinin yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

KAMUOYUNA

Başarılarıyla bölgemizdeki voleybolseverlerin yüzünü güldüren, Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Lig B Grubunda şuana dek oynadığı dört maçı da 3-0 kazanarak liderlik koltuğunda oturan Erzin Narenciyesi Yeşilkent Spor, son zamanlarda kulübümüz hakkında kasıtlı olarak çıkarılan ve gerçeği yansıtmayan transfer dedikoduları karşısında açıklama yapma gereği duymuştur.
Voleybol camiasının bilmesini isteriz ki; kulübümüz 2023-2024 Sezonu için transferi kapatmıştır. Ne mevcut kadroda bulunan oyuncularından birini göndermeyi ne de herhangi bir mevkii için takviye yapmayı düşünmemektedir.
Sezon başında birbirinden kaliteli oyunculardan kurduğumuz güçlü ve derin kadromuzun ödülünü aldığımız ve ligin en iyi voleybolunu oynadığımız sürece hakkımızda bu tür haberlerin çıkacağını tahmin ediyorduk. Ancak kesinlikle gerçeği yansıtmayan ve bazı çevreler tarafından art niyetli olarak ortaya atılan bu iddialar için verilecek en iyi cevabı yönetim ve oyuncular olarak vereceğimizden kimsenin şüphesi olmamalı.
Son olarak belirtmek gerekirse; takımımız şu anki kadrosuyla play off’a gidecek ve lig etabını oynayan kadrosuyla da Efeler Ligi’ne terfi eden ilk takım olarak tarihe geçecektir.
Voleybol Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.
Erzin Narenciyesi Yeşilkent Spor Kulübü

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu