Para Volley

Fethiye Paravoley Takımı, İl Müdürü Ömer İlman’ı ziyaret etti

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Türkiye Oturarak VoleyboolSüper Ligi’nde Muğla’yı temsil edecek olan Fethiye Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Oturarak Voleybol (Paravoley) takımı, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman’ı makamında ziyaret etti.

2020-2021 Sezonunda Oturarak Voleybol (Paravoley) Süper Ligi’nde mücadele edecek olan Fethiye Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Bedensel Engelliler Voleybol takımı, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman’a ziyarette bulundular.
Tüm takımı tebrik ederek takım sporcularına Milli Takım Forması hediye eden İl Müdürü Ömer İlman, “Süper Lig’de Muğla’mızı başarı ile temsil edeceklerine inanıyorum. Daha önce 1. Lig’de mücadele ederken bu yıl ilimizi Türkiye Süper Liginde temsil edecekler. Özel sporcularımızın bu başarıları bizim için çok değerli. Biz Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak özel sporcularımıza, özel gençlerimize salonlarımızı, sahalarımızı ve yüzme havuzlarımızı açtık. Onlar için çok farklı çalışmalarımız var. Bu noktada antrenörlerimizin desteği çok önemli. Başta Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüzün öncülüğünde uzun çalışmaların sonucunu Süper Lig’e yükselmeyle aldık. İlimizin tanıtımına özellikle, özel sporcularla birlikte diğer branşlarda çok önemli sporcularımız bulunmakta. Takım sporlarında da gelinebilecek en önemli noktaya oturarak voleybol takımımız gelmiş durumda. Ben başta sporcularımıza, onlara destek olan ailelerine çok teşekkür ederim. Süper Lig’de başarı ile ilimizi temsil edeceklerine inanıyorum. Biz her zaman sporcularımızın yanındayız. Daha iyi şartlarda sporlarını yapıp, kendilerini geliştirmesi konusunda desteklerimiz devam edecek” dedi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu