DünyaManşet

Boşuna söylemiyoruz: Mükemmel organizasyonlar TVF’nin işi diye!

FIVB: İtalya, Türkiye’deki standartları karşılayamadı

Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek, 22 Temmuz tarihinde Aydınlık Gazetesi’ndeki köşesinde belirttiği gibi TVF’nin organizasyonlardaki başarısı, Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB), tarafından da onaylanmış oldu.

Yazıyı okumak için tıklayınız.

Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB), 2022 Erkekler Milletler Ligi Final Turnuvası’nın düzenlendiği İtalya’nın Bologna şehrinde yaşananlardan dolayı bir açıklama yayımladı.

Özellikle İran, Fransa ve Polonya’nın şikayetleri sonrası FIVB’den yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
“Voleybol Dünyası bu şikayetleri oldukça fazla ciddiye alıyor ve hem sporculardan hem de takımlardan özür diliyor. Koşulların Voleybol Dünyası tarafından belirlenen ve Türkiye’deki Kadınlar Finalleri tarafından örneklenen yüksek standartları karşılamaması bizi son derece hayal kırıklığına uğrattı. Voleybol Dünyası, organizatörlerin bu sorunların hızlı bir şekilde düzeltmelerini sağlamak için çalışırken, dünya standartlarında etkinlikler, eşsiz TV yayınları ve dünyanın önde gelen spor sunumları sağlayarak dünyanın dört bir yanındaki voleybol taraftarlarını birbirine bağlama sözünü yerine getirmeye devam edecektir.”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu