Genel HaberlerManşet

“Gereksiz bir söz kalbimizi çok kırabiliyor”

Voleybolcu Meryem Boz taraftarların Filenin Sultanları hakkında yaptıkları yorumların oyuncular üzerindeki etkisi hakkında konuştu.

‘Mavi şimşek’ lakaplı voleybolcumuz Meryem Boz, OGGUSTO’nun Işıldayanlar Konferansı için özel açıklamalarda bulundu. Boz, açıklamalarında oyuncuların aldıkları eleştiri ve yorumların kendilerini nasıl etkilediğini anlattı.

“Gereksiz bir söz kalbimizi çok kırabiliyor”

Meryem Boz konuşması sırasında  “Türk Milli Takımı ile maça çıkıyorsunuz. Size yorum yapanlar da Türk. Aslında biz aynı gemideyiz ve sizler için sahaya çıkıyoruz. Ortak bayrağımız için sahaya çıkıyoruz. Olumlu sözler bizim için itici güç oluyor. Ama gereksiz bir söz de kalbimizi çok kırabiliyor. Çok da takılabiliyoruz.” diyerek oyuncuların aldıkları olumsuz yorumlara bazen kırıldıklarını belirtti.

“Birazcık dikkat edilirse çok iyi olur”

Fenerbahçe Opet’in 35 yaşındaki tecrübeli oyuncusu ayrıca “Lütfen bunu düşünerek yorum yaparlarsa… Çünkü bayrağımız için savaşıyoruz ve kazanmak istiyoruz. Birazcık dikkat edilirse çok iyi olur.” diyerek taraftarlara yorumlarında biraz daha hassas davranmaları için çağrıda bulundu.

Meryem Boz, A Milli Takım’ı bıraktı mı?

Tecrübeli voleybolcu Meryem Boz en son 2022’deki USA Volley Cup’ta A Milli Takım’da yer aldı. Boz, 2023’te ise A Milli Takım’a çağrılmadı. Filenin Sultanları’nda pasör çaprazı oyuncunun yerini Melissa Vargas aldı.kaynak: Aleyna Gürgen –  ajansspor

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu