Genel HaberlerManşet

Hayranı olduğu Milli voleybolcular için 200 km yoldan Hopa’ya geldi

Bu yıl Metin Görgün ve Dünya Baltacıoğlu anısında düzenlenen TVF PRO Beach Tour Hopa Etabı birbirinden çetin mücadelelere sahne olurken, çok güzel bir anıya da sahne oldu.
Voleybol haberlerini çok sıkı bir şekilde takip eden Ardahan Göleli minik voleybolcu Yağmur, Hopa’daki turnuvaya hayranı olduğu Bahar Toksoy Guidetti ve Çağla Akın’ın da geldiğini görünce babasına uyguladığı ısrarlı baskının sonucu aldı ve ailesiyle birlikte Hopa’nın yolunu tuttu.

Voleybol sevgisi için 3,5 saatlik yoldan Hopa’ya geldi

30 Eylül Ortaokulu’nda okuyan 10 yaşındaki Yağmur, televizyonlardan severek izlediği ve hayranı olduğu Bahar Toksoy Guidetti ve Çağla Akın’ın da Hopa’da olduğunu antrenörü Ferdi Altun’dan öğrendi. Yağmur, hem Milli Voleybolcu ablalarını görmek ve fotoğraf çektirmek, hem de plaj voleybolu maçlarını izlemek amacıyla ailesiyle birlikte yaklaşık 200 kilometrelik yoldan Hopa’ya geldi.

Minik Yağmur “Voleybolu çok seviyorum. Ablalarımı televizyonda sürekli izliyorum ama Hopa’da olduklarını antrenörümden öğrendikten sonra ailemle konuştum ve onları ikna ettim. Yollar çok virajlı ve zordu. Ama burada olmaya değer. Burada olan müsabakaları ve sporcuları izlemek bir şans. Keşke takım arkadaşlarımda burada olsaydılar. Artık her yıl gelip buradan maçları izleyeceğim. Özellikle Bahar abla ve Çağla abla ile tanıştığım için çok mutluyum” dedi.

Yağmur, çok virajlı ve zorlu yollardan geçerken oldukça yorgun ama çok mutlu olarak Göle’ye döndü.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu