AvrupaManşet

İleriye Doğru Yeni Bir Adım İçin Toplu İrade

CEV başkan adaylarından Hanno Pevkur, pandemi süresince yavaşlattığı seçim çalışmalarına yeniden başladı.

Hanno Pevkur’un yayınladığı bildirimde şu ifadeler yer aldı:

İleriye Doğru Yeni Bir Adım İçin Toplu İrade

Bu hafta, bildirimi CEV’nin 56 Ulusal Federasyonunun tümüne dağıtmanın büyük mutluluğunu yaşadım.

Bildirim, yönetişim sistemimizi iyileştirme, Federasyonlarımıza ek geliştirme kaynakları ve fırsatları sağlama ve en iyi liglerimizi ve kıtada Voleybol sporunu daha iyi tanıtma önerileri dahil olmak üzere CEV Başkanı olarak öncelik vereceğim altı ayrı alanı detaylandırıyor. Tüm bu alanlar burada web sitemde görüntülenebilir.

Bu önerilerle ilgili gördüğüm geri bildirimlerden çok memnun olduğumu söylemeliyim. Büyük ve küçük pek çok Federasyonla fikir alışverişi yaptıktan sonra, Avrupa Voleybolunun gerçek potansiyelini gerçekleştirmek için ileriye doğru yeni bir adım atması için kolektif bir irade olduğu benim için açık.

Bu dönem boyunca bana zamanlarını ve bakış açılarını verdikleri için çok nazik davranan herkese özellikle teşekkür etmek istiyorum ve önümüzdeki aylarda hepinizle daha fazla fikir alışverişinde bulunmayı dört gözle bekliyorum.

Her zaman olduğu gibi, düşüncelerinizi ve aşağıda listelenen iletişim bilgilerimi kullanarak Avrupa Voleybolu tutkusunu paylaşan herkesle bağlantı kurma fırsatını memnuniyetle karşılıyorum. İlgilenenler için bildirimimin elektronik bir versiyonunu da size göndermekten memnuniyet duyarım. Bunun için lütfen doğrudan hp@hanno-pevkur.org adresinden benimle iletişime geçin.

Saygılarımla,

Hanno

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu