Genel HaberlerManşet

İstanbul’da Aylık Hakem Toplantısı Gerçekleştirildi

İstanbul’da Aylık Hakem ve Gözlemci Toplantısı, 10 Aralık Salı günü İstanbul Gençlik Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantı açılışında bir konuşma yapan TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık, geçtiğimiz ay oynanan maçlarda karşılaşılan durumlar ile ilgili bilgilendirme ve uyarılarda bulundu.

 

 

Erdal Fındık’ın ardından MHGK Başkan Vekili Kazım Güleken, bu ay sonu itibarı ile aktif hakemlik kariyerlerini tamamlayacak olan Uluslararası Voleybol Hakemleri Serdar Nişancıoğlu ile Bülent Bozkurt’u davet etti. Kendilerine Türk Voleyboluna verdikleri hizmet için teşekkür etti.

Ayrıca İstanbul İli Gözlemcilerinden Mehmet Kösebalioğlu’nun da görev süresinin yaş haddi sebebiyle tamamlanması sebebiyle kendisine teşekkür eden Kazım Güleken, toplantıya ilk kez katılan Aday Voleybol Hakemlerine de başarılar diledi.

 

İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı İsmail Ercan’ın Mehmet Kösebalioğlu’na plaket takdiminin ardından Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu tarafından belirlenen Ayın Eğitim konusu olan “Topla Oynamalar” konusunda Uluslararası Voleybol Hakemi İlhami Şenyurt bir sunum gerçekleştirildi. Sunumda İlhami Şenyurt’a Ulusal Voleybol Hakemi İbrahim Acar yardımcı oldu.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu