Genel HaberlerManşet

İstanbul’da Aylık Hakem Toplantısı Gerçekleştirildi

TVF İstanbul Voleybol İl Temsilciliğinin 20 Şubat 2020 tarihinde TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlediği Şubat Ayı Hakem ve Gözlemci Bilgilendirme Seminerine Uluslararası, Ulusal, İl ve Aday hakemler ile Gözlemci ve Saha Müdürleri katıldılar.

Seminerin açılış konuşmasını TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık yaparken hakemlerin ve gözlemcilerin geçen bir aylık değerlendirmesi ile maçlarda daha dikkatli olmalarını ve kuralların uygulanmasında hassas davranmalarını belirtti.

 

 

Ardından İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı İsmail Ercan, derneğin geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği işler ile aidatlar ve derneğin sıkıntıları hakkında bilgi verdi.

 

 

Şubat ayı seminerinde “LİBERO” konusu, Uluslararası Voleybol Hakemi Ramazan Çevik ile Ulusal Voleybol Hakemi Hafız Mandal ile birlikte sunum şeklinde gerçekleştirildi.

Sunumun ardından geçtiğimiz ay iki büyük ameliyat geçiren MHGK Üyesi ve Başkan Vekili Kazım Güleken ve ayak tarak kemiği kırılan Ulusal Voleybol Hakemi Recep Karakoç için İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği tarafından tribüne asılan ‘Geçmiş Olsun’ pankartı asıldı. Ayrıca Kazım Güleken’e görüntülü telefon görüşmesi yapılarak moral verildi.

Toplantı sonunda Aday Hakemlikten İl Hakemliğine yükselen hakemlere belgeleri verildi.

Hakemlerin aktif katılımları ile farklı ve eğlenceli geçen seminer dilek ve temennilerle son buldu.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu