AvrupaRöportaj

Joanna Wolosz: ”Sonumun yaşlı, yalnız bir kadın olmasını istemiyorum.”

Joanna Wolosz: ”Sonumun yaşlı, yalnız bir kadın olmasını istemiyorum.” Polonya’lı yıldız pasör Wolosz Polonya basını TVP SPORT’tan Sara Kalisz’e konuştu. Wolosz dört kez İtalya şampiyonluğunu kazandı, 2021’de Şampiyonlar Ligi’nde zafer gördü. Koleksiyonunda Dünya Kulüpler Kupası madalyaları bulunmaktadır. Polonyalı olağanüstü oyun kurucu olan Joanna Wolosz , 7 Nisan’da (bugün) 33 yaşına girdi.

”Ben çok bağımsızım. Bu bence, genellikle ilişki kurmamı engelliyor. Uzun süredir bekarım, maddi olarak kimseye bağımlı değilim, kendi fikrim ve dairem var ve ayrıca karakterim spor tarafından inşa edildi.

Hayatımın çoğunu voleybola adadım. En iyi kulüplerde elimden gelenin en iyisini yapmak için birçok karar verdim. Kazanılacak her şeyi kazandım ama daha fazlasını kazanmak için hâlâ açım. Her sezon kazandığımı teyit etmek istiyorum. Hedefim Olimpiyatlar.” diyor.

Sara: 33 yaşındasın ve bir sürü çocuğa sahip kadın yaklaşımına uymuyorsun?
Joanna: ”Bazen okuldan arkadaşlarıma baktığımda kendimi düşünüyorum. İki hatta üç çocukları olduğunu görüyorum. Hâlâ çocuğum yok, bekarım. Voleybol oynamaya devam ediyorum ve bu bazılarına garip geliyor.”

”Güvenebileceğim, yanında güvende hissedebileceğim birini bulduğum zaman mutlu olabilirim. Sonumun yaşlı, yalnız bir kadın olmasını istemiyorum. Ama ben bağımsızlığı seviyorum. Bu da genellikle ilişki kurmamı engelliyor.”

Haber Kaynağı: TVP SPORT
Haber kaynağına gitmek için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu