1. LigKadınlarLigler

Kadınlar 1.Ligi’nde çarşı karıştı

TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi takımlarından Sigorta Shop Kalecik Belediye Spor ile Sakarya Voleybol Kulübü takımları transfer edilecek Ebru Karayılan konusunda karşılıklı açıklamalrı gündeme oturdu.
Dünün ilk açıklaması Ankara temsilcisi Sigorta Shop Kalecik Belediye Spor’dan geldi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Oyuncularımızdan Ebru KARAYILAN’IN Kulübümüz ile sözleşmesi olduğu halde Sakarya Voleybol Spor Kulübü ile anlaştığını öğrenmiş bulunmaktayız. Camia olarak bizimle sözleşmesini fesih etmeden başka bir kulüp ile anlaşması bizi derinden üzmüştür. Kendisini ve Menajeri ile ilgili yasal işlemleri başmış bulunmaktayız. Bununla birlikte Türkiye Voleybol Federasyonuna şikayetlerimizi sunacağımızı bildiririz.

KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR.

Bu açıklama üzerine de Sakarya temsilcisi Sakarya Voleybol’da yapılan yazılı açıklama şöyle oldu:

DUYURU
Bir süre önce görüşme yaptığımız Ebru KARAYILAN’ın kulübü Sigorta Shop Kalecik Belediye Spor tarafından yapılan açıklamada, Ebru KARAYILAN ile sözleşmeleri olduğu halde, sporcunun kulübümüzle anlaşma sağladığı yönünde bir duyuru yapılmıştır. Sporcuyla yapılan görüşmede, sporcu ve kulüp arasındaki anlaşmanın karşılıklı şekilde feshedileceği tarafımıza bildirilmiştir. Sporcu ile, bu fesih işlemlerinden sonra kulübümüzle resmi sözleşme imzalanacağı şeklinde ön anlaşma yapılmıştır. Bu süreçte kulübümüzle sporcu ya da menajeri arasında herhangi bir resmi sözleşme imzalanmamıştır. Bu durum sporcu ve kulübün kendi arasındaki bir süreçtir.

Gelişmelerin Kulübümüzün tarafından takip edileceği tüm kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu