Kadınlar Challenge Cup 16’li Final’de ilk maçlar tamamlandı

0
30

2020 Kadınlar CEV Challenge Cup’ta 16’lı Final Etabında mücadele edecek iki Yunan ekibinin anlaşması sonucunda  geçtiğimiz hafta oynanan maçlar sonunda AO Thiras Santorini 8’li Final Etabına yükselen ilk takım olmuştu.

2020 Kadınlar CEV Challenge Cup’ta 16’lı Final Etabında Temsilcimiz THY iki maçı da İstanbul’da oynamak için anlaştığı İspanyol ekibi Ibsa CV CCO 7 PALMAS takımını her iki maçta da 3-0 yendi ve adını 8’li final Etabı’na yazdırdı.

İkinci temsilcimiz Beylikdüzü Voleybol İhtisas ise ilk maçında Slovakya deplasmanında Slavia EU BRASTISLAVA’ya konuk oldu. Karşılaşmadan 3-0 yenilgi ile ayrılan Beylikdüzü Voleybol İhtisas, turu zora soktu.

Bu turda Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz, İlhami Şenyurt, Deniz Demir ve İsmail Yıldırım da görev yaptılar.

Etapta rövanş maçları 17 Aralık Salı başlayacak, 19 Aralık Perşembe günü oynanacak maçlarla tamamlanacak.

Turda oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

26 Kasım Salı
KV Drita GJILAN (Yunanistan): 0 – AO THIRAS Santorini (Yunanistan): 3
27 Kasım Çarşamba
AO THIRAS Santorini (Yunanistan): 3
 – KV Drita GJILAN (Yunanistan): 0

3 Aralık Salı
HOLTE IF (Danimarka): 0 – Kanti SCHAFFHAUSEN (İsviçre): 3
ENGELHOLM VS (İsviçre): 0 – Ladies in Black AACHEN (Almanya): 3
THY: 3 – Ibsa CV CCO 7 PALMAS: 0
Volley LUGANO (İsviçre): 0- Pölkky KUUSAMO (Finlandiya): 3

4 Aralık Çarşamba
Slavia EU BRATISLAVA (Slovakya): 3 – Beylikdüzü Voleybol İhtisas: 0
THY: 3 – Ibsa CV CCO 7 PALMAS (İspanya): 0
C.S.M. LUGOJ (Romanya): 3 – Dukla LIBEREC (Çekya): 0
Kairos PONTA DELGADA (Portekiz): 0 – Stiinta BACAU (Romanya): 3
DRESDNER SC (Almanya): 3 – LLC “SC Prometey” KAMIENSKIE (Ukrayna): 0
Sm’ AESCH Pfeffingen (İsviçre): 3 – Levski SOFIA (Bulgaristan): 1 Başhakem: İlhami Şenyurt

RSR WALFERDANGE (Lüksemburg): 0 – BEZIERS VB (Fransa): 3  Yardımcı Hakem: Deniz Demir

RIGAS Volejbola Skola (Letonya): 1 – BEKESCSABAI Röplabda SE (Macaristan): 3
Calcit Volley KAMNIK (Slovenya): 3 –  PVK Olymp PRAHA (Çekya): 1
Olympiacos PIRAEUS (Yunanistan): 3 – Hapoel KFAR SABA (İsrail): 0
UTE BUDAPEST (Macaristan): 1 – Yenisei KRASNOYARSK (Rusya): 3 Yardımcı Hakem: İsmail Yıldırım

5 Aralık Perşembe
SIP SEMPETER (Slovenya): 1 – Askö LINZ-STEG (Avusturya): 3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here