Kadınlar Şampiyonlar Ligi gruplarında ilk maçlar tamamlandı

0
43

Ülkemizi VakıfBank, Eczacıbaşı VitrA ve Fenerbahçe OPET takımlarının temsil ettiği 2020 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi’nde grup maçlarında ilk randevular tamamlandı.

Grup maçlarında ilk hafta oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

A Grubu
19 Kasım Salı
Eczacıbaşı VitrA: 3 – Fenerbahçe OPET: 2
20 Kasım Çarşamba
Budowlani ŁÓDŹ (Polonya): 3 – LP SALO (Finlandiya): 1

B Grubu
20 Kasım Çarşamba
VakıfBank: 2 – Savino Del Bene SCANDICCI (İtalya): 3
Lokomotiv KALININGRAD Region (Rusya): 3 – Nova KBM Branik MARIBOR (Slovenya): 0

C Grubu
19 Kasım Salı
ŁKS Commercecon ŁÓDŹ (Polonya): 3 – Allianz MTV STUTTGART (Almanya): 2
20 Kasım Çarşamba
Igor Gorgonzola NOVARA (İtalya): 3 – Khimik YUZHNY (Ukrayna): 0

D Grubu
19 Kasım Salı
A. Carraro Imoco CONEGLIANO (İtalya): 3 – Vasas Óbuda BUDAPEST (Mcaristan): 2
NANTES VB (Fransa): 3 – C.S.M. Volei Alba BLAJ (Romanya): 1

E Grubu
19 Kasım Salı
RC CANNES (Fransa): 3 – Maritza PLOVDIV (Bulgaristan): 1
21 Kasım Perşembe
Dinamo MOSCOW (Rusya): 3 – Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya): 1

Gruplardaki ikinci maçlar 26-28 Kasım tarihlerinde oynanacak. 2.Haftanın maçlarında Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Ozan Çağı Sarıkaya ve Doç. Dr. Nurper Özbar da görev yapacak. 2.haftanın programı şöyle:

A Grubu
26 Kasım Salı
LP SALO (Finlandiya):  – Eczacıbaşı VitrA:  –
20 Kasım Çarşamba
Fenerbahçe OPET:  – Budowlani ŁÓDŹ (Polonya):

B Grubu
27 Kasım Çarşamba
Nova KBM Branik MARIBOR (Slovenya): – VakıfBank:
Savino Del Bene SCANDICCI (İtalya): – Lokomotiv KALININGRAD Region (Rusya):

C Grubu
26 Kasım Salı
Khimik YUZHNY (Ukrayna): – ŁKS Commercecon ŁÓDŹ (Polonya):  Yardımcı Hakem: Ozan Çağı Sarıkaya
27 Kasım Çarşamba
Allianz MTV STUTTGART (Almanya): – Igor Gorgonzola NOVARA (İtalya):

D Grubu
26 Kasım Salı
C.S.M. Volei Alba BLAJ (Romanya): – A. Carraro Imoco CONEGLIANO (İtalya):
27 Kasım Çarşamba
Vasas Óbuda BUDAPEST (Mcaristan): – NANTES VB (Fransa):  Başhakem: Nurper Özbar

E Grubu
27 Kasım Çarşambaı
Maritza PLOVDIV (Bulgaristan): – Dinamo MOSCOW (Rusya):
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya): – RC CANNES (Fransa):

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here