Genel HaberlerManşet

Kaptan Eda, doğum günü dileğini açıkladı

22 Haziran 1987 doğumlu olan Milli Takımımızın ve Filenin Sultanları’nın kaptanı Eda Erdem, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada tüm gün boyunca kendisine ulaşan doğum günü mesajlarına cevap verdi.

Kaptan Eda Erdem, doğum günü pastasındaki mumu üflerken tutacağı dileği de bakın kim için tuttu?
İşte o satırlar:

İşte, günün en keyifli saati. Tek tek okuyorum yazdıklarınızı.  Doğum günümü, paylaşımlarınızla benim için yılın en güzel gününe çevirdiğiniz için kocaman sevgiler, çook teşekkürler.  Gösterdiğiniz sevgi ve desteğiniz o kadar mutlu ediyor ki… İyi ki varsınız!

Bir taraftar olarak süreçten bihaber, Hong Kong’da yazıyorum bu satırları. Şampiyonluk geldiğinde; Kadıköy, cadde… Sarı lacivert tüm ülke. Öyle bir sevgi ki, tarif edilmez… Mesela 2012. Sabiha Gökçen dış hatları, dönüş konvoyunu anmadan bitiremem hiçbir sezonu.

Ya da Saraçoğlu çimlerinde kupayla yürürken hissedilenler… Kazınır sonsuza dek insanın zihnine. Voleybolda böylesine derinden, böylesine kalpten yaşadım Fenerbahçe’yi. Futbolcu olsaydım olacakları düşünemiyorum bile.

Herkesin hayatta planları değişir elbette ama çubuklu giyen her sporcunun bu mutluluğu yaşamasını isterim. Bugün doğum günüm, bir mum dileğim de sana gelsin. Nereye gidersen git evlat oldun bir kere; ama yine de böyle çok sevmişken seni bu camia, üzme bizi; kal be Arda.

Resim

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu