1. LigKadınlarLigler

Kuzeyboru’dan Aksaray Üniversitesi Rektörünü Ziyaret

Geçtiğimiz yıl TVF İkinci Ligi’nden Birinci Lig’e yükselme başarısı gösteren ve bu sene hedef olarak Sultanlar Ligi’ni seçen Kuzeyboru, Aksaray Üniversitesi Rektörü Yusuf Şahin’i ziyaret etti.

Aksaray Üniversitesi Rektörlük Makamı’nda gerçekleştirilen ziyarete, Kuzeyboru başkanı, teknik heyeti ve sporcular katıldılar.
Ziyarette, Rektör Dr. Yusuf Şahin, takımı yakından takip ettiklerini ve başarılarıyla gurur duyduklarını ifade ederek, Sultanlar Ligi yolunda takıma başarılar diledi.

Bu noktada sporculara büyük iş düştüğünü de belirten Prof. Yusuf Şahin, “Sabır ve disiplin içerisinde çalışmak gerekiyor. Sporcularımız şu ana değin üstün bir başarı ortaya koydular. Bunun devam edeceğine inanıyoruz. Onların başarısı şehrimize yeni değerler kazandıracaktır. ASÜ olarak bilindiği üzere spor ve sağlık alanında ihtisaslaşıyoruz. Genel perspektif açısından, kulübümüzle ve sporcularımızla uyumlu şekilde çalışmalar üretebiliriz” ifadelerini kullandı.
Baş antrenör Tuncay Öcal ise “Sultanlar ligine oynayan bir takım kurduğumuzu düşünüyoruz. Şu anda yedinci haftamız ve yenilgisiz şekilde yolumuza devam ediyoruz. Toplam 28 maçımız var. İnşallah hepsini kazanıp Aksaray’ımızı Sultanlar Liginde temsil edeceğiz” diyerek görüşlerini belirtti.

Kulüp Başkanı Bülent Karaman da, özellikle insan kaynakları noktasında ASÜ’nün desteğini almak istediklerini vurguladı.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu