Genel HaberlerManşet

Salonlarda Kiğılı Şıklığı. VHGF’den Üstündağ’a teşekkür

Türkiye’nin önde gelen giyim markası Kiğılı, sezon başında imzalanan sponsorluk anlaşması sonrası Kadın ve Erkek Milli Takımlarımız ile 70 A ve AB Klasman hakem, 230 müsabaka gözlemcisi ile 81 TVF İl Temsilcisine takım elbiselerini teslim etti.

Konu ile ilgili olarak Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Başkanı Çetin Ok, yayınladığı mesajla Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile Kiğılı firmasına teşekkür etti.

Çetin Ok’un mesajda şu ifadeler yer aldı.

Kiğılı şıklığı ile salonlardayız.
Teşekkürler Sayın Mehmet Akif Üstündağ

 

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ’ın büyük çabası ile Misli.com Sultanlar Ligi ile AXA Sigorta Efeler Ligi’nde maç yöneten 70 A ve AB Klasman hakem ve 230 müsabaka gözlemcimize ilaveten 81 ilimizin TVF İl Temsilcileri, kurulduğu günden bu yana sporun ve sporcunun yanında olmayı ilke edinen Kiğılı firmasının çağdaş çizgileri ile moda olan takım elbiselerle görevlerine gidecekler.

Ocak 2020’de Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ ile Türkiye’nin önde gelen giyim markası Kiğılı firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdullah Kiğılı’nın katılımı ile İstanbul’da gerçekleştirilen imza töreninde müjdeledikleri takım elbiseler, Kadın ve Erkek Milli Takımlarımız ile 70 A ve AB Klasman hakem, 230 müsabaka gözlemcimiz ile 81 TVF İl Temsilcimize teslim edildi.

Bu değerli katkıların hayata geçmesinde büyük pay sahibi olan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ ile Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdullah Kiğılı’ya şükranlarımızı sunuyor; Türk Hakemlerine duydukları güven için teşekkür ediyoruz.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Federasyonu

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu