1. LigErkekler

Şampiyonluk Kupası Yüreğir Belediye Başkanına takdim edildi

2022/2023 Sezonunda mücadele ettiği TVF Erkekler Voleybol 2.Ligi 5. Grubunda namağlup lider 58 takım arasında 16 takım arasına girerek 1.lige yükselme play off yarı finallerine kalma başarısı gösteren Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırım Spor 14-16 Mart 2023 tarihlerinde Çorum’da yapılan yarı final grup maçlarında Gebze Belediye Spor, Van Tuşba Gençlik Spor ve Sorgun Belediye Spor takımlarını yenerek final grubuna yükseldi.
21 Mart 2023 Tarihinde Çorum Atatürk  Spor Salonu’nda yapılan final grubu maçlarında Kilis Gençlik, Şiran Akademi ve Kuzuoğlu Fındıklı Spor’u yenerek namağlup olarak Türkiye Voleybol Alparslan Endüstri Erkekler Voleybol 1.ligi’ne yükselme başarısı gösterdi.

TVF Erkekler Voleybol 2.Ligi 5. Grubundan namağlup lider olarak yarı final gruplarına kalan, yarı final ve final grubu maçlarından da namağlup lider ve şampiyon olarak çıkıp Alparslan Endüstri Erkekler Voleybol 1.ligi’ne yükselen Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırım Spor şampiyonluk kupasıyla Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet KOocaispir’ i ziyaret ederek kupayı başkan Kocaispir’ e takdim etti.

BAŞKAN KOCAİSPİR; GÜNDOĞDU VAKFI SEYHAN YILDIRIM SPOR’ UN BAŞARISIYLA GURUR DUYUYORUZ.

Şampiyon Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırım Sporu makamında kabul eden başkan Fatih Mehmet Kocaispir yaptığı açıklamada, Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırım Sporun şampiyonluk kupasını kendilerine takdim edilmesinden gurur duyduğunu belirterek ‘Ortada takdir edilmesi gereken bir başarı vardır. Bu başarı Adana’mız için gurur vericidir. Bizlere bu gururu yaşatan Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırım Spor teknik heyetini ve sporcu kardeşlerimi tebrik ediyorum. Adana’mız için elimizden gelen katkıyı sağlayacağız. dedi.

GÖKHAN GÜNDOĞDU. BU BAŞARI HEPİMİZİN BAŞARISI. BİZİM OLDUĞUMUZ YERDE BAŞARI KAÇINILMAZDIR. 1.LİĞ ADANA’MIZA HAYIRLI OLSUN. ADANA VOLEYBOLU ADINA BAŞARIYA KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

Gündoğdu Vakfı Yönetim Kurulu başkanı Gökhan Gündoğdu da ziyaret sorasında yaptığı açıklamada, Adana’mızı Türkiye Erkekler 2 Ligi’nde başarı ile temsil ederek 58 takım arasında Alparslan Endüstri Erkekler Voleybol 1.ligi’ne yükselme başarısı gösteren Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırım Sporun başarısıyla gurur duyuyorum. Şampiyonluk kupamızla Yüreğir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Kocaispir’i makamında ziyaret ederek kupayı kendisine takdim ettik. 1 Lig Adana’mıza hayırlı olsun. Bu başarı hepimizin başarısıdır. Adana Voleybolu adına başarının olduğu yerde destek vermeye devam edeceğiz. Ayrıca herkesi de bu başarıya destek vermeye ve ortak olmaya davet ediyoruz. Gündoğdu Vakfı olarak Voleybola renk kattığımızı düşünüyorum dedi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu