Genel Haberler

VİDEO HABER: Survivor’da nefes kesen voleybol maçında büyük şok

Survivor 2020’de geçen akşam Acun Medya ile Survivor 2020 yarışmacıları arasında voleybol maçı oynandı. Nisa ile Evrim karşısında Acun Ilıcalı, İrem Kanan yer aldı. Başa baş geçen mücadelede Evrim Keklik maç sonunda büyük şok yaşadı.

Survivor 2020’nin bu akşamki yeni bölümünde, voleybol maçı geceye damgasını vurdu. Acun Ilcalı-İrem Kanan ikilisine karşı Evrim Keklik-Nisa Bölükbaşı mücadele etti. 3 set üzerinden oynanan karşılaşmayı Acun Medya’nın kazanması sonrasında Evrim, maçı kaybetmelerine oldukça üzüldü.

Bu akşam iddia üzerine oynanan voleybol maçı nefesleri kesti. Acun Ilıcalı ile İrem Kanan ikilisi karşısında Evrim Eklik-Nisa Bölükbaşı mücadele etti. 3 set üzerinden oyanan voleybol maçını kazanan takım 3-2’lik galibiyet ile Acun Medya oldu.

Ödülü kabul etmediler

Voleybol geçmişiyle bilinen Evrim Keklik maç sonunda kaybetmenin üzüntüsü ve şaşkınlığını yaşadı. Tüm yarışmacılar Acun Medya’yı desteklerken sadece Survivor 2020 ekibini destekleyen Cemal Can oldu. Maç sonunda Acun Ilıcalı, kadın yarışmacılara jest yaparak ödülü paylaşabilecekleri teklifinde bulunsa da Evrim Keklik ve Nisa Bölükbaşı ödülü kabul etmedi.

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu