Sultanlar Ligi

Takımın atmosferi ve birbiriyle uyumu beni çok mutlu etti

AXA Sigorta Kupa Voley 1. etap maçlarında üçte üç yapan THY, çeyrek finale yükseldi. THY’de Teknik Direktör Marcello Abbondanza ve Şeyma Ercan maçtan sonra yaptıkları açıklamalarda şunları söylediler:

Marcello Abbondanza:  Bu turnuvayı namağlup bitirip çeyrek finale yükseldiğimiz için tabi ki çok mutluyum ama beni daha çok mutlu eden takımın atmosferi ve birbiriyle uyumu. Farklı oyuncularla farklı düzenler denedik. Uzun zamandır resmi maçlar oynamayan oyuncularımız var. Genele bakacak olursak resmi maçların atmosferi hazırlık maçlarına oranla çok daha yüksek. O nedenle 3 de 3 yaparak sezona iyi başladığımız için takımımı tebrik ederim. Tabi ki daha da iyi olabilmek için zamana ihtiyacımız var. 1-2 gün dinlenmenin ardından önümüzde bizi bekleyen uzun ve zorlu bir süreç için hazırlıklarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Şeyma Ercan: Bizim için verimli geçen bir maç dönemi oldu. Her geçen gün oyunumuzun daha geliştiğini söyleyebilirim. Lig sezonunun başlamasına da çok kısa bir süre kaldı. Önümüzdeki süreçte de eksiklerimizin üzerine çalışıp lige çok iyi bir başlangıç yapmayı istiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu