Genel HaberlerManşet

VakıfBank’ın Seyahat Ürünleri Sponsoru Samsonite

VakıfBank, Samsonite önemli bir sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Kazandığı 12 uluslararası kupa ile Türkiye’nin uluslararası alanda en başarılı takımı unvanına sahip VakıfBank Kadın Voleybol Takımı ile dünyanın en önde gelen seyahat ürünleri markası Samsonite önemli bir sponsorluk anlaşmasına imza attı. İmzalanan anlaşmayla birlikte Samsonite, sarı-siyahlı Efsanenin seyahat ürünleri sponsoru oldu.

Seyahat severlerin ve gezginlerin tüm ihtiyaçlarına uygun yüksek kaliteli ve çok dayanıklı valiz ve seyahat ürünleri çözümleri sunan Samsonite, Türk voleyboluna kazandırdığı sayısız başarı ve sporcuyla ülkemizin ve dünyanın en başarılı voleybol kulüpleri arasında yer alan VakıfBank Kadın Voleybol Takımı’nın seyahat ürünleri sponsoru oldu. İmzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında; Samsonite valizleri, seyahat çantaları ve boyun yastıkları VakıfBank Kadın Voleybol Takımı’nın sezon boyunca seyahat arkadaşı olacak.

VakıfBank Spor Sarayı’nda gerçekleştirilen imza törenine Samsonite Türkiye Seyahat Ürünleri A.Ş.’nin ortağı olan DESA’yı temsilen CEO Burak Çelet, Samsonite Türkiye Genel Müdürü Burak Bektaş, VakıfBank Kadın Voleybol Takımı Genel Menajeri Banu Can Schürmann, VakıfBank Kadın Voleybol Takımı Baş antrenörü Giovanni Guidetti, oyuncular Zehra Güneş, Ayça Aykaç Altıntaş, Sarah van Aalen ve Alexia Karutasu katıldı.

Voleybolda sayısız başarısı bulunan VakıfBank Kadın Voleybol Takımı’na destek vermekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Samsonite Türkiye ortağı olan DESA’yı temsilen CEO Burak Çelet, “Samsonite olarak küresel çapta birçok spor kulübünün ve sporcunun destekçisiyiz. Bu alanda attığımız adımlara bir yenisini daha ekliyor, ülkemizin başarılı voleybol takımlarından olan VakıfBank Kadın Voleybol Takımı efsanenin seyahat arkadaşı oluyoruz. Voleybolda 6 kez CEV Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu, 4 kez de FIVB Kulüpler Dünya Şampiyonluğu bulunan VakıfBank Kadın Voleybol Takımı’nın seyahat ürünleri sponsoru olduğumuz için gurur duyuyoruz. Kadın voleybolcularımıza sezon boyunca seyahat arkadaşlığı yapacak Samsonite ürünlerinin eşsiz zaferlere de tanık olmasını arzu ediyor ve tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz” dedi.

VakıfBank Kadın Voleybol Takımı Genel Menajeri Banu Can Schürmann, “Samsonite’a bu anlamlı iş birliği için teşekkür ederiz. Spora verilen desteklerin markalara da olumlu anlamda geri dönüşleri olduğunu görmekten de ayrıca mutluluk duyuyoruz. Dileriz bu anlaşma uzun yıllar sürecek bir iş birliğinin başlangıcı olur” diye konuştu.

Samsonite Hakkında

110 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Samsonite International S.A. küresel yaşam tarzı çanta endüstrisinde lider ve dünyanın en önde gelen seyahat ürünleri şirketidir. Grup, başta Samsonite®, Tumi®, American Tourister® ve Lipault® olmak üzere dünya genelinde valiz, iş ve bilgisayar çantaları, outdoor ve gündelik çanta ve seyahat aksesuar tasarımı, üretimi, tedariki ve dağıtımını gerçekleştiriyor. Şirketin hisseleri Hong Kong Limited (“SEHK”) borsasında işlem görüyor. Samsonite, 1983 yılından beri Türkiye’de faaliyetlerini DESA Deri San ve Tic. AŞ ile birlikte sürdürüyor. Grup, Türkiye’de distribütörlükle başlayan ticari hayatına 2007 yılında DESA ile kurduğu ve Türkiye’nin yanı sıra Gürcistan, Azerbaycan, Suriye ve Kuzey Kıbrıs ülkelerini de kapsayan ortaklıkla devam ettiriyor. Samsonite Türkiye; 16 mağaza, 43 franchise mağaza olmak üzere 350’yi aşkın satış noktasında müşterilerine hizmet veriyor. Tumi ise İstanbul’da bulunan 3 mağazasıyla sevilen ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor. Fiziksel mağazaların yanı sıra online olarak da www.samsonite.com.tr ve www.tumi.com.tr mağazaları bulunuyor. 

Detaylı bilgi için: 

GoodWorks İletişim Danışmanlığı
Tuğçe Oral / tugce.oral@goodworks.com.tr / 0532 413 12 24
Adnan Adil / adnan.adil@goodworks.com.tr / 0507 000 70 31
Aslıhan Atlı / aslihan.atli@goodworks.com.tr / 0530 230 42 63

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu