AvrupaManşet

Voleybol İrlanda – Vladimir Grbic İş Birliği

Voleybol İrlanda, küresel süperstar Vladimir ‘Vanja’ Grbic ile yenilikçi bir ortaklık oluşturdu. İlham kaynağı olan Olimpiyat altın madalyalı voleybolcu; öğretmenler, antrenörler ve veliler için uygun temel bilgiler, rehberlik ve tavsiyelerle oyuncu gelişimine odaklanan dört haftalık bir web semineri programı sunacak.

Her oturumda 45 dakikalık bir sunum ve ardından bir Soru-Cevap fırsatı yer alacak.

Program hakkında yorum yapan İrlanda Voleybol Başkanı Grainne Culliton, “Büyük dostumuz Vanja’nın antrenörlerimize, öğretmenlerimize ve oyuncularımıza ilham vermek için İrlanda’ya“ geri döndüğüne ”çok sevindik. Olağanüstü bir oyuncu olmasının yanı sıra, Vanja, yetenekleri eğlenceli ve eğlenceli bir şekilde geliştirmede kapsamlı deneyime sahip, çocukları Voleybol’da yaşam içinde tutan son derece ilham verici bir koçtur.”

Her etkinlik, motivasyon, korku ile başa çıkma, başarısızlıkla başa çıkma ve çocukların olgunlaşması ve her yaş grubundaki kız ve erkek çocuklar arasındaki temel farklılıkları araştıracak. Her oturumda 45 dakikalık bir sunum olacak ve katılımcıların o haftaki tema ile ilgili kendi sorularını sorma fırsatı bulunacak.

18 Mayıs Pazartesi günü başlayan ilk oturumda, küçük çocuklara yönelik koçluk faaliyetlerine ve ilkelerine girmeden önce uzun vadeli oyuncu gelişim aşamalarına genel bir bakış sunuldu.

Program, antrenörler, öğretmenler, ebeveynler ve oyuncular için tasarlanmıştır. Herkesin oyuncuların nasıl beceri kazandığını en iyi anlamalarını sağlar ve uzun vadeli, mutlu ve aktif bir yaşam tarzının tadını çıkarmak için motive olurlar.

Voleybol İrlanda’nın yetenekli antrenörler, öğretmenler, oyuncular ve kulüplere olan bağlılığının bir parçası olarak katılım için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Projenin amacı, harika sporumuzun ömür boyu sevilmesine ilham kaynağı olmaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.