Avrupa

Voleybola 10.000 £ Destek Fonu

Son zamanlarda hepimiz eşi benzeri görülmemiş ve zor zamanlar geçirdik ve her şeyden önce, İskoç Voleybolunun en büyük önceliği her zaman üyelerinin her birinin ve daha geniş voleybol ve spor topluluğunun iyiliği ve güvenliği oldu.

İskoç Hükümeti yönergelerine ve zaman çizelgesine göre, İskoçya şu anda kilitleme kısıtlamalarının azaltılmasının 3. Aşamasından geçiyor. İskoç Hükümeti, spor sahası ve İskoç Voleybolu rehberliği göz önünde bulundurularak, İskoç Voleybol ailesinin üyelerini sınırlı bir açık hava voleybol aktivitesine geri dönmesi konusunda heyecanlı.

Scottish Volleyball, voleybol topluluğunun mümkün olduğunca çabuk ve güvenli bir şekilde sahaya geri dönmesine yardımcı olmak istiyor. Bu nedenle organizasyon, kulüpler için toplam 10.000 £ değerinde tarihi bir Voleybol Destek Fonu dağıtacak.

Pop up and Play için destek fonu, kulüplere 300 £ değerinde bazı portatif açık hava voleybol ekipmanlarını alma fırsatı sağlıyor.

Scottish Volleyball, kulüplerin, voleyboldan ve sunduğu bağlantılardan elde ettiğimiz yadsınamaz sosyal faydalar ile yerel toplulukları ve bireyleri karantina esnasında desteklemede önemli bir rol oynayabileceğine inanıyor, bu nedenle kuruluş kulüplere bunu gerçekleştirmek için bir platform sağlıyor.

Voleybol Destek Fonu’nun nihai amacı, İskoç Voleybol topluluğunu ve kulüplerin dayandığı daha geniş toplulukları, kulüplerin oyuncularını ve antrenörlerini geri almalarına ve karantina ile aralarındaki boşluğu kapatmaya yardımcı olarak voleybola güvenli bir şekilde geri dönmelerini desteklemektir. İskoç Voleybolu, İskoç kulüplerinin bunu yapacak şekilde donatılmasını istiyor.
Kulüpler için Voleybol Destek Fonu hakkında sorulduğunda, İskoç Voleybol CEO’su Margaret Ann Fleming MBE ve CEV Başkan Yardımcısı şunları söyledi: “İskoç Voleybolunda bu destek fonunu kulüplerimiz için bir araya getirebildiğimiz için çok mutluyum. Bu eşi benzeri görülmemiş zaman içinde ilerlerken, bir araya gelmek ve kulüp spor manzarasını yeniden canlandırmak için çok önemlidir. Bu fon ve kulüplerimizin özverisi sayesinde, İskoç Hükümeti izin verir vermez iç mekan beklentisiyle açık hava voleybolunun tadını çıkaracağız. ”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.