Genel Haberler

Ziraat Bankası’ndan Sosyal Sorumluluk Projeleri

Avrupa’daki diğer birçok kulüp gibi, Ziraat Bankası ‘de Coronavirüs pandemisinin yayılmasını engellemek için alınan önlemlere sıkı sıkıya uyarak kendi sahasında maçlarını hiçbir taraftar olmadan oynamak zorunda. Sağlık krizinin getirdiği zorluklara rağmen, bir dizi sosyal sorumluluk projesine sponsor olmaya ve destek vermeye devam etti.

Zirve Ormanı…
Ziraat Bankası ve Zirve Taraftar Grubu, Türkiye’nin üç farklı iline 4.000 fidan dikmeyi hedefleyen ‘Zirve ormanı’ sloganıyla yürütülen bir proje için güçlerini birleştirdi. Projenin ilk etabının tamamlanmasının ardından, onu Türkiye’de daha fazla şehre yaymayı planlıyorlar.

Ziraat’in Küçük Hayranları – Dijital Resim Sergisi
Kulüp, en genç hayranlardan Ziraat nedir sorusuna cevap vermelerini istedi ve çocuklar güzel çizimler üreterek cevap verdi. Üç yaşından küçük çocukların yaratıcı sanat eserlerinin sergilendiği sergiye 160 kadar çocuk katıldı. Ayrıca kulüp, alınan tüm çizimleri sergilemek için dijital bir galeri üretti.

“Atkıları Paylaşın”
Ziraat Bankası’nın binlerce hayranı, dünyanın birçok ülkesinden atkılarıyla fotoğraflarını ve resmi #zirvetaraftargrubu hashtag’ini paylaşarak sosyal medyaya çekildi.

Ziraat’in Minik Taraftar Töreni Projesi
Maçlardan önce Ziraat’in minik taraftarları, adil oyun ruhunu en üst seviyede tutmak için rakip takıma ve kendi takımının sporcularına flamalar verir. Proje halihazırda 250 çocuğu kapsadı, ancak şu anda salgın nedeniyle beklemede.

Şarkı Yarışması
Kulüp şarkı yarışması düzenledi ve kazananlar şarkılarını Ziraat iç saha maçlarında çaldı. Bu proje, pandemi kontrol altına alındığında devam edecek.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu