Efeler LigiLiglerManşet

Ziraat Bankkart maçı öncesi önemli açıklamalar

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 5. haftasında karşılaşacağı Ziraat Bankkart maçının çalışmalarına Galatasaray Park Voleybol Salonu’nda devam ediyor.

Antrenmanın ardından Başantrenör Nedim Özbey, Kaptan Selçuk Keskin, Burutay Subaşı, Yasin Aydın ve Burak Mert hazırlıkları Galatasaray Televizyonu’na değerlendirdi.

Açıklamalar şu şekilde:

NEDİM ÖZBEY

“Ziraat Bankkart ligin en iddialı ekiplerinden bir tanesi. Yapmış olduğu transferlerle, çok ciddi bir yatırımla çok iddialı bir ekip. Bizim de ciddi bir rakibimiz. Çok iyi hazırlanıyoruz. Bu maçtan kesinlikle galibiyet bekliyoruz. Taraftarlarımızla beraber olamıyoruz ama onlar mesajlarıyla destek verebilirler. 11 saat maskeye çıkarmadan deplasmana gidip geliyorlar. Bu çocuklara destek vermek lazım. Federasyonumuzun aldığı karardan dolayı da teşekkür ediyorum. Afyon’da iyi bir önlem aldı. İnşallah sonunu getireceğiz bu işin.”

SELÇUK KESKİN

“Afyon’a hazır bir şekilde gitmiştik. Oradan galibiyetle dönmek istiyorduk. İstenmeyen bir durum meydana geldi ve maç tehir edildi. Gidip gelmek tabii ki biraz yorucu oldu ama orada antrenman yapmış olduk. Döner dönmez hemen Ziraat maçı hazırlıklarına başladık. Çok önemli bir maç. Kendi evimizde kazanmamız gereken bir maç.”

BURUTAY SUBAŞI

“Pandemi süreci sporu da çok etkiliyor. En başta herkesin sağlıklı olmasını diliyoruz. Afyon’a da buradan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım en kısa zamanda düzelirler ve maçlarına devam ederler. Biz de bunu yaşamıştık. Ben pozitif olamama rağmen izolasyon süreci geçirmiştik. Bu sezon çok zorlu geçecek. Bu sebeplerden dolayı idman yapamayacağımız günler olacak. Ben 12 günden sonra Arkas maçına çıkmıştım. Bize düşen görev kendimizi çok iyi koruyup bu sürece adapte olmak. Ziraat Bankkart da pandemiden dolayı tam takım maç yapamamıştı. Şu an da onlar da tüm takım antrenman yapıyorlar. Bizde kimsede pozitif yok. İnşallah bu böyle sonuna kadar devam eder. Ziraat maçında da elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Kazanacağımızı düşünüyorum.”

YASİN AYDIN

“Koronavirüs pandemisinden kaynaklı sorunlar yaşanabiliyor. Kendim de yaşadığım için bir şey söyleyemiyorum. Rakibimizde 2 kişide pozitif olduğu için maçı oynayamadık ve geri döndük. Sağlık her şeyden önemli. Önümüzde Ziraat maçı var. İnşallah iyi hazırlanıp bu maçı kazanacağız. Yolumuza devam edeceğiz.”

BURAK MERT

“Bizim için çok önemli bir maç. Özellikle üst sıralar için galip gelmemiz gereken bir maç. 6 puan değerinde neredeyse. Bu senenin değişen formatıyla beraber ligi ilk 4’te bitirmemiz gerekiyor şampiyonluk mücadelesi için. Bunun için hedef olan maçlardan bir tanesi Ziraat Bankkart maçı. İyi hazırlanıyoruz. Pozitif düşüncelere sahibiz. Umarız maçtan galip ayrılacağız.”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu