Genel HaberlerManşet

Antalya’daki Hakem Toplantısına Aziz Yener Karadağ, Meral Taşpınar Konya’dan katıldı

TVF Voleybol İl Temsilcilikleri, Merkez Hakem ve Gözlemciler Kurulu tarafından belirlenen konularla her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri Aylık Hakem ve Gözlemci Seminerlerini, içinde bulunduğumuz pandemi süreci sebebiyle Zoom uygulaması ile online olarak gerçekleştiriyorlar.
TVF Antalya Voleybol İl Temsilciliği de 2020-2021 Sezonunun ilk Aylık hakem ve Gözlemci Seminerini 8 Ekim Perşembe günü gerçekleştirdi. TVF Antalya Voleybol İl Temsilcisi Kenan Gürkan’ın yönettiği seminere Antalyalı hakem, gözlemci ve saha müdürlerinin hepsi katılırken, U17 Avrupa Voleybol Şampiyonasında görev yapmakta olan MHGK Başkanı Aziz Yener Karadağ’dan, MHGK Üyesi Meral Taşpınar da Konya’da katıldılar.
TVF Antalya Voleybol İl Temsilcisi Kenan Gürkan’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından MHGK Başkanı Aziz Yener, Antalyalı hakem, gözlemci ve saha müdürlerine yeni sezonda başarılar diledi. MHGK Üyesi Meral Taşpınar da seminere katılanlara iyi sezon dileklerini iletti.
Seminerde MHGK tarafından belilenen ayın konusu Başhakem konulu bir sunum gerçekleştirildi.
TVF Antalya Voleybol İl Temsilcisi Kenan Gürkan, yeni başlayacak 1. ve 2. Lig maçlarında pandemi sürecinde uyulması gereken talimatları hatırlattı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu