Genel HaberlerManşet

Atmosferin Haber Ajansı’nda Voleybol Konuştuk

Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek, 16 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 14.15 – 16.00 saatleri arasında, yapımcılığını Yüce Er’in yaptığı ‘Spor Her Yerde’ programının ilk bölümünde voleybol konuştu ve Efeler ve Sultanlar Ligi’nin iki yeni ekibi Sarıyer Belediyespor ve TFL ALTEKMA takımlarını konuk etti.

Programın kırk dakika süren ilk bölümünde voleybol gündemine dair açıklamalarda bulunan Savaş Eskigülek’in ardından önümüzdeki sezon AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan TFL ALTEKMA Takımının Başantrenörü Levent Matmeriçli soruları cevaplayıp, görüşlerini açıkladı.
Porgramın son bölümünde ise üç sezon sonra gelecek sezon yeniden Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde yer alacak olan Sarıyer Belediyespor’un Voleybol Şube Sorumlusu Özgür Akman soruları cevapladı.

Spor Her Yerde programında Voleybola daha fazla yer vermeye başlayan Yüce Er ile Meteorolojinin Sesi Radyosu’na ve ses kaydını bizlere ulaştırarak voleybol severlerin erişimini sağlayan Emine Ertürk Karaaslan’a teşekkür ederiz.

Voleybol Aktüel

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu