AvrupaManşet

Avrupa Kupası Maçları Hangi Kanaldan Yayınlanacak?

CEV Kadınlar ve Erkekler Voleybol Turnuvaları’nın Yayın Hakları 2025’e Kadar Saran Medya’nın oldu.
Saran Medya, CEV ile yaptığı anlaşma ile Milli Takım’ın ve kulüplerin karşılaşmalarının TV, çevrimiçi ve mobil dâhil tüm mevcut platformlarda münhasır yayın haklarını 2024/25 sezonun sonuna kadar satın aldı.

SARAN Medya, Avrupa voleybolunun Türkiye yönetim organı CEV ile yaptığı anlaşma ile erkekler ve kadınlar kategorisinin kulüp ve milli takım karşılaşmalarının münhasır yayın haklarının sahibi oldu.

Sözleşme kapsamında Saran Medya, CEV Şampiyonlar Ligi, CEV Voleybol Kupası ve CEV Voleybol Challenge Kupası’nın yayın haklarının yanı sıra milli takımın oynayacağı CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası, CEV Plaj Voleybolu Şampiyonaları, CEV Avrupa Ligi, CEV Kar Voleybolu Avrupa Şampiyonası, CEV Olimpik Eleme Turnuvası ve CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası Elemeleri karşılaşmalarının TV, çevrimiçi ve mobil dahil tüm mevcut platformlarda canlı yayın, bant yayın, önemli anlar ve klip haklarının 5 yıl süreyle aldı.

Maçlar hangi kanalda?
SARAN Medya’nın markaları S Sport, S Sport2 ve S Sport Plus, FIVB Voleybol Uluslar Ligi ve bazı CEV Plaj Voleybolu Şampiyonaları’nın haklarını da elinde bulunduruyor.

Saran Medya Hakkında
1995 yılında, Saran Group çatısı altında kurulan Saran Medya, dünyanın önde gelen medya şirketlerinden birisidir. Saran Medya, Türkiye, Doğu Avrupa ve BDT bölgesinde spor ve eğlence temalı premium içeriklerin hakları alanında uzman bir kuruluştur. Premier Lig, NBA, Bundesliga, F1, UFC, Wimbledon gibi dünyanın önde gelen spor organizasyonlarının yanı sıra, en büyük Hollywood stüdyolarının eğlence içerikleri hakları da, 10.000 saatin üzerinde film ve bölüm ile Saran Medya’ya aittir. Saran Medya markalarından HD Protek bölgenin en büyük stüdyo ve açık hava yayın prodüksiyon şirketidir. Yine Saran Medya’ya ait SDS ise Türkiye’nin lider dublaj stüdyosudur.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu