Genel Haberler

Egonu, artık dublaj sanatçısı

Egonu Bir Animasyon Karakteri Seslendirecek

İtalya’nın yıldızı Paola Egonu, Disney Pixar Studios’un yeni animasyonu Soul’da bir karakteri seslendirmek üzere seçilmesiyle birlikte voleybol sahasından uzaklara film dünyasına ün katacak.
Takımının Imico Conegliano’yu Serie A’nın zirvesine taşımasına yardımcı olan 21 yaşındaki oyuncu, filmde Sognaluna’yı oynayacak ve böylece animasyonlu bir karakteri seslendirmesi istenen ilk İtalyan atlet olacak.
Egonu, Instagram hesabında “@disney ve Oscar ödüllü @petedocter tarafından yönetilen yeni başyapıt @pixar #Soul adlı animasyon filminde Sognaluna’ya sesimi verebilmek gerçek bir heyecandı” dedi.
“Bu yazıyı inanmadan yazıyorum, yine de gerçekten olup olmadığını merak ediyorum. Bu belki de biraz daha şaşırtıcı olan yeni Disney büyüsüdür! ”
Oscar ödüllü Pete Docter ve Kemp Powers’ın ortak yönetmenliğini üstlendiği Soul, müziğe olan tutkusunu yitiren ve bedeninden dışarıya taşınan ve bir bebek ruhunun yardımıyla geri dönüş yolunu bulması gereken bir cazcı ve müzik öğretmenini konu alıyor.
İngilizce versiyonunda Oscar ödüllü Jamie Foxx, İtalyan versiyonunda Neri Marcorè’nin oynadığı rol Joe Gardner’ı seslendiriyor.
Soul, 25 Aralık Noel Günü Disney + Yayın Hizmetinde yayınlanacak ve Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda İtalya kadrosunun bir parçası olmayı hedefleyen Egonu, bunun tekrar denemek istediği bir deneyim olduğunu itiraf etti.
“Disney ve Pixar için seslendirme sanatçısı olma düşüncesiyle çok gurur duydum” dedi. “Harika bir tecrübeydi. Tekrarlamak istediğim bir şey. “

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu