Erkekler Şampiyonlar Ligi’nde Grup maçları tamamlanıyor

0
131

2021 CEV Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi’nde grup maçları 9-11 Şubat tarihlerinde oynanacak maçlarla tamamlanacak ve Çeyrek Finalistler belli olacak.

Bu turda ülkemizi B Grubunda temsil eden Arkas Spor ile C Grubundaki Polonya temsilcisi JASTRZEBSKI Wegiel takımı, ilk maçlarda olduğu gibi ikinci maçlar için de maçların oynanacağı ülkemelere gitmeyince 3 karşılaşmadan da hükmen yenik ayrılmış oldular.

E Grubunda ev sahibi VfB Friedrichshafen, takımda çıkan Covid-19 pozitif vakalar sebebiyle maçlara çıkamayacak.

Bu turda Uluslararası Voleybol  Hakemlerimiz Doç. Dr. Nurper Özbar ile Erdal Akıncı ülkemizi temsil edecekler. Nurper Özbar Rusya’nın Kazan kentinde oynanacak C Grubu maçlarında görev yaparken, Erdal Akıncı ise İtalya’da Modena’da oynanacak D Grubu maçlarında görev yapacak.

B, C, D ve E gruplarında ilk sırayı alacak 5 takım ile ikinci olanlar arasında en iyi 3 ikinci takımın Çeyrek Final vizesi alacağı maçların programı ve ilk maçlar sonunda oluşan puan durumu şöyle:

B GRUBU
PERUGIA İTALYA
9.02.2021
Cucine Lube CIVITANOVA TOURS VB
Arkas Spor: 0 Sir Sicoma Monini PERUGIA: 3
10.02.2021
Sir Sicoma Monini PERUGIA Cucine Lube CIVITANOVA
TOURS VB: 3 Arkas Spor: 0
11.02.2021
Cucine Lube CIVITANOVA: 3 Arkas Spor: 0
TOURS VB Sir Sicoma Monini PERUGIA
C GRUBU
KAZAN RUSYA
9.02.2021
ACH Volley LJUBLJANA BERLIN Recycling Volleys
JASTRZEBSKI Wegiel: 0 Zenit KAZAN: 3
10.02.2021
BERLIN Recycling Volleys Zenit KAZAN Yardımcı Hakem: Nurper Özbar
ACH Volley LJUBLJANA: 3 JASTRZEBSKI Wegiel: 0
11.02.2021
Zenit KAZAN ACH Volley LJUBLJANA Başhakem: Nurper Özbar
BERLIN Recycling Volleys: 3 JASTRZEBSKI Wegiel: 0
D GRUBU
MODENA İTALYA
9.02.2021
Knack ROESELARE Verva WARSZAWA Orlen Paliwa Yardımcı Hakem: Erdal Akıncı
Kuzbass KEMEROVO Leo Shoes MODENA
10.02.2021
Verva WARSZAWA Orlen Paliwa Leo Shoes MODENA Başhakem: Erdal Akıncı
Knack ROESELARE Kuzbass KEMEROVO
11.02.2021
Leo Shoes MODENA Knack ROESELARE
Verva WARSZAWA Orlen Paliwa Kuzbass KEMEROVO Yardımcı Hakem: Erdal Akıncı
E GRUBU
FRIEDRICHSHAFEN ALMANYA
9.02.2021
ČEZ KARLOVARSKO VfB FRIEDRICHSHAFEN
TRENTINO Itas Lokomotiv NOVOSIBIRSK
10.02.2021
VfB FRIEDRICHSHAFEN Lokomotiv NOVOSIBIRSK
ČEZ KARLOVARSKO TRENTINO Itas
11.02.2021
Lokomotiv NOVOSIBIRSK ČEZ KARLOVARSKO
VfB FRIEDRICHSHAFEN TRENTINO Itas

 

B Grubu
O G M P
Cucine Lube CIVITANOVA
4 4 0 12
Sir Sicoma Monini PERUGIA
4 3 1 9
TOURS VB
4 2 2 6
Arkas IZMIR
6 0 6 0

 

C Grubu
O G M P
Zenit KAZAN
4 4 0 12
BERLIN Recycling Volleys
4 3 1 9
ACH Volley LJUBLJANA
4 2 2 6
JASTRZEBSKI Wegiel
6 0 6 0

 

D Grubu
O G M P
Leo Shoes MODENA
3 3 0 8
Verva WARSZAWA Orlen Paliwa
3 2 1 6
Kuzbass KEMEROVO
3 1 2 3
Knack ROESELARE
3 0 3 1

 

E Grubu
O G M P
TRENTINO Itas
3 3 0 8
VfB FRIEDRICHSHAFEN
3 2 1 6
Lokomotiv NOVOSIBIRSK
3 1 2 4
ČEZ KARLOVARSKO
3 0 3 0

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here