Genel Haberler

Fenerbahçe Basketbol Takımından Kaptan Eda Erdem’e sevgi seli

Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı kaptanı Melih Mahmutoğlu, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na katılma hakkını elde ederek ülkemizi sevince boğan ve bu gururu bizlere bir kez daha yaşatan A Milli Kadın Voleybol Takımımızın kaptanı Eda Erdem Dündar’a Fenerbahçe Beko’nun Asvel’i konuk ettiği karşılaşma öncesi çiçek takdim etti.

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2020 CEV Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kıta Elemeleri final maçında karşılaştığı Almanya’yı, kaptan Eda Erdem Dündar’ın liderliğinde 3-0 yenerek 2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılma hakkı elde etti. Avrupa ikinciliğinin ardından Hollanda’da düzenlenen elemelerde de tarihi bir başarıya imza atan Filenin Sultanları, 2012’nin ardından tarihinde 2. kez olimpiyat oyunlarına katılma başarısı gösterdi.

Elemelerdeki etkili oyunu, final maçında kaydettiği 14 sayı ve bloklarıyla galibiyette önemli rol oynayan milli takımımız ile Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı kaptanı Eda Erdem Dündar, Fenerbahçe Beko’nun Asvel’le oynayacağı karşılaşma öncesi Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nu tıklım tıklım dolduran Fenerbahçe taraftarları tarafından tezahüratlar eşliğinde alkışlarla karşılandı.
Fenerbahçe Beko kaptanı Melih Mahmutoğlu’nun çiçek vererek onurlandırdığı kaptan Eda, bu sevgi seli karşısında duygu dolu anlar yaşadı.

Karşılaşma öncesi ismi anons edilen ve saha kenarına gelen Eda’ya taraftarlar büyük destek verdi. Takım kaptanı Melih Mahmutoğlu’ndan çiçek alan Eda Erdem Dündar, kısa bir açıklama yaparak şunları kaydetti:

“Çok teşekkür ediyorum. Bu salona her geldiğimde bu atmosfere bayılıyorum. Filenin Sultanları olarak yaptığımız işin ne kadar büyük olduğunun yeni farkına varıyoruz. İnanıyoruz ki yükselttiğimiz çıtayı Tokyo’da daha yukarı çıkaracağız. Tokyo’da kürsüye çıkmak için mücadele edeceğiz. Desteğiniz ve ilginize çok teşekkür ediyorum.”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu