Genel HaberlerManşet

Filenin Sultanları Sosyal Medya’da da Zirve Yaptı

Sosyal medya analiz şirketinin yaptığı ölçümlemelere göre, 15 Ağustos’ta başlayan ve 3 Eylül’de Sırbistan – Türkiye final müsabakası ile sona eren Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda şampiyon olan Filenin Sultanları, sosyal medyada 1 milyonun üzerinde konuşuldu.

Sosyal medya analiz şirketi Teleskop APP’in verilerinde, şampiyona boyunca milliler ile ilgili dijital platformlarda yaklaşık 1 milyon 500 bin özgün içerik üretildi. Twitter’da (X) 1 milyon 327 bin 247, Instagram’da 16 bin 568, video platformlarında 11 bin 204 özgün içerik oluşurken, online haber platformlarında ise 50 binin üzerinde haberle Filenin Sultanları, Türkiye’nin gündeminde yer aldı.

TATİL HEDİYE EDİLDİ
Türk Hava Yolları (THY), Filenin Sultanları’na bir haftalık tatil hediye etti. Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, “Filenin Sultanları’na Türk Hava Yolları’ndan davet. Bayrağımızı gururla taşıyan Avrupa şampiyonu Filenin Sultanları’na 1 haftalık tatil hediye ediyoruz. Oyuncu, antrenör ve yanlarında seyahat edecek bir kişiye istedikleri 344 destinasyondan herhangi birinde tatil imkanı sunuyor; bu büyük ve milli sevince ortak oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Milliyet

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu