Genel HaberlerManşet

Giovanni ile 2. Söyleşi Gerçekleştirildi. 3. toplantı 9 Mayıs’ta

Küresel koronavirüs (Covid-19) pandemisi sürecinde, Türkiye’de görev yapmakta olan voleybol antrenörleri arasında iletişimi geliştirip, bilgi ve beceri paylaşımında bulunmayı hedefleyen voleybol söyleşilerinin ikinci bölümü gerçekleşti.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından Eğitim Kurulu Koordinatörü Selda Bereket Yücel’in moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşinin konukları, A Milli Kadın Voleybol Takımı  başantrenörü Giovanni Guidetti ve teknik ekibi ile Türkiye’de görev yapmakta olan voleybol antrenörleri oldu.

Söyleşinin ikinci buluşmasında, voleybolda antrenman bireysel mi bütünsel mi olmalı ile nasıl ve ne zaman ? başlıkları üzerinde konuşuldu.

Giovanni Guidetti ve teknik ekibi ile gerçekleşecek söyleşilerin üçüncüsü; 9 Mayıs, Cumartesi günü, saat 16.00’da düzenlenecek olup, konusu “Takım içinde önemli ve önemli olmayan kurallar”dır.

Söyleşilere katılmak isteyen antrenörler, TVF Eğitim Kurulu Sekreteri Şahsine Ateş’in sahsine.ates@tvf.org.tr adresine mesaj atarak Zoom için gerekli şifre ve toplantı numaralarına ulaşabilirler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.