1. LigErkeklerLiglerManşet

Global Connect Travel’dan önemli yatırım

Global Connect Travel Düzce, geçtiğimiz hafta tanıtım toplantısı gerçekleştiren, TVF Erkekler Voleybol Liginin köklü takımlarından 1881 Düzce Belediye Spor’un yarışmacı haklarını satın aldığını duyurmuştu.

Global Connect Travel Yönetim Kurulu Başkan’ı Serdar Kara düzenlenen toplantıda dünyaca ünlü markaların Türkiye’de seyahat, toplantı, spor turizmi,sağlık turizmi segmentlerinde organizasyonlarını başarıyla gerçekleştirmeye devam ettiklerini ve dünya üzerinde 38 ülke ile çalıştıklarını dile getirdi.
Ağırlıklı operasyon bölgeleri Körfez Ülkeleri,Asya Pasifik ve Uzakdoğu, Latin Amerika ülkeleri olmakla beraber son dönemde Avrupa ülkeleri ile de çalışmaları olduğunu belirtti.
Serdar Kara açıklamasında önümüzdeki dönemde Türk Bayrağı’nı temsil edebilmek Türk Spor’una destek verebilmek için yeni bir atılıma başladıklarını belirtti.
Global Connect Travel Düzce takımlarının Başkanlığını Eski basketbolcu Kadir DAĞ ‘ın yapacağı belirtildi.Başkan Kadir Dağ, gençlerimiz ile Türk Sporuna hizmet etmek için yola çıktıklarını belirtti.
Global Connect Travel Düzce voleybol takımları için İstanbul’da düzenlenen toplantı da Erkek Voleybol Takımı Genel Menajerlik görevine voleybol sporunda öncü illerden Bursa da yaşayan Hakan Çatal ile anlaşma sağlandı.
Hakan Çatal’ın turizm sektörün de partnerlik yaptıklarını belirten Serdar Kara Erkek Voleybol takımlarının ligde genç dinamik bir kadro ile play off hedefiyle kurularak lige hazırlanacağını bildirdi.
Global Connect Travel Erkek Voleybol Takımı Genel Menajerlik görevine getirilen Hakan Çatal öncelikle bu göreve getirildiği için Kulüp Başkanı Kadir Dağ ve Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Kara’ya teşekkürlerini iletererek, transfer çalışmaları için biraz geç kalındığını ancak buna rağmen Temmuz ayı içerisinde transfer çalışmalarının hızlıca devam edeceğini Genç arkadaşlarla kurulan mücadeleci bir takım ile lige renk katacaklarını bildirdi.Düzenlenen protokol gereği Global Connect Düzce Voleybol takımı iki yıl boyunca maçlarını Düzce ilimizde oynamaya devam edecektir.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu