Genel HaberlerManşet

İstanbul VHG Derneği’nden ‘Amcor’a Teşekkür

24 Ocak 2020 Tarihinde Elazığ ve Malatya illerimizde yıkım ve can kayıplarına sebep olan deprem felaketi sonrası yaraları sarmak için ülke olarak bir çok yardım kampanyası düzenlenmişti.
Birçok sivil toplum kuruluşları ve şirketler gibi İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’de düzenlediği yardım kampanyası ile İstanbullu voleybol hakemleri ile gözlemcilerinden sağladığı ayni yardımları depremzedelere ulaştırmak için kampanya düzenlemişti. Bu aşamada İstanbul Bölgesi hakemlerinden Merve Esen de çalıştığı uluslararası firmada kampanyanın duyurusunu yaparak destek çağrısında bulundu.

Dünyanın en büyük dünyanın önde gelen ambalaj üreticisi, kırktan fazla ülkedeki iki yüzden fazla lokasyonda operasyonlarda bulunan Amcor Flexible Istanbul’da görev yapan İnsan Kaynakları Direktörü Nuri Bora Ebussuutoğlu çağrıyı şirkete duyurunca yardım kolileri çok kısa bir sürede hazırlandı ve İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne ulaştırıldı.

Bu güzel dayanışma sebebiyle de dernek yayınladığı mesajla Amcor Flexible Istanbul firmasına teşekkür eden İstanbul Voleybol hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’nin mesajında şu ifadelere yer verildi.

‘İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği olarak Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem felaketinde zarar gören vatandaşlarımız için düzenlediğimiz yardım kampanyasında İstanbul Bölgesi hakemlerimizden Merve Esen’in çağrısına hızlı bir şekilde aksiyon alan Amcor Flexible Istanbul Firması İnsan Kaynakları Direktörü Nuri Bora Ebussuutoğlu’na; ülke olarak geçmekte olduğumuz zorlu günlerde birlik ve beraberliğimizi güçlendiren bu destekleri sebebiyle Amcor firmasına teşekkür eder, desteklerinin devamını dileriz.’

İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu