Genel HaberlerManşet

İstanbul’da Süper Lig Kupa Töreni Yapıldı

İstanbul Voleybol İl Temsilciliği, 2022-2023 Sezonunda Altyapı Süper Ligi’nde dereceye girenlere kupa ve madalyaları düzenlenen törenle takdim edildi.

TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda düzenlenen törene TVF İstanbul İl Temsilcisi Erdal Fındık, Üsküdar Gençlik Spor İlçe Müdürü İsmail İlhan, TVF Eğitim Kurulu Başkanı Selda Bereket katıldı.

Törende bir konuşma yapan İstanbul İl Temsilcisi Erdal Fındık; ’17 Eylül 2022 tarihinde başlayıp Mayıs 2023 tarihinde sona eren 2022-2023 voleybol sezonunda kıyasıya mücadele eden tüm sporcu gençlerimizi mücadelelerinden ötürü en içten dileklerimle kutlarım. Zeki, çevik ve ahlaklı nesillerini yetişmesini sağlayan; gençlerimize adil oyun ve spor ruhunu aşılayan başta velilerimiz olmak üzere kulüplerimiz, antrenörlerimiz, öğretmenlerimiz ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Bildiğiniz gibi bu yıl, Cumhuriyetimizin 100.yılını kutluyoruz. Elbette kulüplerimiz ve sporcularımız için her şampiyonluk çok önemlidir. Ama içinde bulunduğumuz 2023 yılında yani Türkiye’mizin 100. Doğum gününde elde edilen bu derecelerin yeri çok farklı olacaktır. Ülkemizin 200.cü yılına girdiği bu sezonda elde edilen bu şampiyonluklar, herkesin torunlarına anlatacağı bir anı olacaktır. Türkiye Voleybol Federasyonu İstanbul İl Temsilciği olarak;  İstanbul Süper Ligi’ne katılan tüm kulüplerimizi ve dereceye giren tüm takımları tekrar tebrik eder; başarılarının devamını dilerim.’ dedi.

Sunumunu Marmara Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Mali Sekreteri Ayça Kestek’in yaptığı törende hakemlik kariyerini sonlandırarak Gözlemciliğe adım atan Halil Korkmaz ile Gözlemcilik kariyerleri sona eren Ferhan Tunçbilek ve Turgay Özyılmaz’a voleybola hizmetleri anısına birer plaket takdim edildi.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu