Genel Haberler

İzmir Yüzme İhtisas ve Su Sporları Kulübü’nden Kız Öğrencilere Burs İmkanı

Geçen yıl voleybol branşını da açarak yüzme ile birlikte voleybolda da ülke sporuna hizmet etmeye başlayan İzmir Yüzme İhtisas ve Su Sporları Kulübü, bu yıl da Tekfen Koleji ile yaptığı ortak çalışma sonucu kız öğrencilere yönelik burs imkanıyla voleybol ve eğitimi birlikte devam ettirecek sporcu adaylarını arıyor.

Tekfen Koleji Spor Salonu tesislerinde çalışmalarını sürdüren İzmir Yüzme İhtisas ve Su Sporları Kulübü, hem başarılı çocuklara Tekfen Koleji’nde burs vererek eğitimlerine katkı sağlamak hem de bu öğrencilerin voleybolun içinde yer almasını sağlayarak Türk Voleyboluna hizmet etmek amacıyla %100’e varan oranlarda burs vermeyi planlıyor.
Yüzme havuzu, tenis kortu, spor salonu ve halı sahadan oluşan bir komplekse sahip olan Tekfen Koleji ve İzmir Yüzme İhtisas ve Su Sporları Kulübü, herhangi bir sınırlama olmadan katılıma ve çocukların spor akademik durumlarına göre burs verecek.

İzmir Gaziemir’de Dokuz Eylül Mahallesi 342 Sokak No: 20 adresinde bulunan Tekfen Koleji Spor Kompleksinde 4 Eylül Cuma günü saat 18.45’de 2007, 2008 ve 2009 doğumlu kız öğrencilere; saat 19.30’da d 2006, 2005 ve yukarı doğumlu kız öğrenciler seçmeye katılabilirler.

Ayrıntılı bilgi için 0554 235 87 84 numaralı telefondan yardım alabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu