Genel HaberlerManşet

VİDEO HABER: Meteorolojinin Sesi Radyosu’nda Yine Voleybol Konuştuk

Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek, 23 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 14.15 – 16.00 saatleri arasında, yapımcılığını Yüce Er’in yaptığı ‘Spor Her Yerde’ programında voleybol konuştu ve Efeler ve Sultanlar Ligi’nin iki yeni ekibi Haliliye Belediyespor ve Kuzeyboru takımlarını konuk etti.

Programın ilk bölümünde voleybol gündemine dair açıklamalarda bulunan Savaş Eskigülek’in ardından önümüzdeki sezon AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Haliliye Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Tatlı, Şanlıurfa’yı ve Haliliye’yi tanıtım voleybol ile ilgili düşünce ve projelerinden bahsetti.
Ardından son iki senede sürekli şampiyonluk yaşayıp, gelecek sezon yeniden Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde yer alacak olan Aksaray temsilcisi Kuzeyboru Kulübü Asbaşkanı ve Voleybol Şube Sorumlusu Habib Özbek soruları cevapladı.

Spor Her Yerde programında Voleybola daha fazla yer vermeye başlayan Yüce Er ile Meteorolojinin Sesi Radyosu’na ve ses kaydını bizlere ulaştırarak voleybol severlerin erişimini sağlayan Burcu Tan’a teşekkür ederiz.

Voleybol Aktüel

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu