Para Volley

Oturarak Voleybol Spor Kulüpler Federasyonu’ndan kamuoyu açıklaması

Kısa bir süre önce kuruluş işlemlerini tamamlayan Oturarak Voleybol Spor Kulüpleri Federasyonu, 4 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 7. Olağan Genel Kurulu’nda seçime girecek adaylarla ilgili bir kamuoyu duyurusu yayınladı.

Duyuru şöyle:

Federasyonumuzun 6 Kasım 2021 tarihinde Gaziantep’te yapılan 1. Olağan Genel Kurulu sonrasında Üye Kulüplerimizin Başkan ve yetkilileriyle Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun 4 Aralık 2021 tarihinde yapılacak olan 7. Olağan ve Mali Genel Kurulu sürecinde nasıl bir yol izleneceği etraflıca istişare edilmiş ve birlik olmanın bir gereği olarak ortak hareket etme kararı alınmıştır.
Buna göre:
TBESF Genel Kurulunda yapılacak olan Başkanlık Seçimi için Temayül Yoklaması yapılmış ve Federasyonumuzca Başkan Adaylarımızdan Sn. Muaz ERGEZEN Bey’in desteklenmesine karar verilmiştir.
Bu vesileyle, 4 Aralık 2021 tarihinde yapılacak olan TBESF 7. Olağan ve Mali Genel Kurulunun Camiamıza ve TBESF Camiasına Hayırlı olmasını temenni eder,
Saygılar sunarım.
İsmail KORKUT
Federasyon Başkanı.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu