Genel Haberler

Sabretti, Çalıştı Yılın Voleybolcusu Oldu

İkinci sınıfta bile Kayla Caffey, bir voleybol oyuncusu olarak etki yaratıyordu, özellikle de Mighty Macs’in Sınıf 4A eyalet şampiyonasında 2013’te Benet Akademisi’ni galibiyetinde en değerli oyunculardan biri olduğu ortaya çıktığında.

İki yıl sonra, bir lider rolünü üstlendiğinde oyununu farklı bir seviyeye taşıdı ve yetenekli oyuncunun tüm kadrosunun oyununu etkiledi ve bir maçı çevirme yeteneğiyle bir ritmi kaçırmadı.

461 isabet yüzdesi, 286 öldürme, 123 servis puanı, 98 blok ve 17 as ile birlikte bu somut değerler, Caffey’nin Reporter-Regional’ın Yılın Kız Voleybol Oyuncusu seçilmesine yol açtı.

Caffey, “Son sezonum başka hiçbir şeye benzemiyordu çünkü ben bir üst sınıftan ve liderdim. “Kanadımın altına alabildiğim ve onlara JV’den geldikleri için işin nasıl yapıldığını öğretebildiğim birçok genç oyuncu vardı.

Ve Caffey, liderlik için fazladan çaba gerektirdiğini kabul etti.
Sadece ne yaptığına dikkat edemezsin, dedi. “Herkese odaklanmalısın ve onlar da işlerini yapıyorlar. ”
Baş antrenör Jen DeJarld, Caffey’in liderliğe adım atmakta tereddüt ettiğini, ancak sonuçta oyununu bir sonraki seviyeye taşıdığını ve belirli bir maçı kontrol etme yeteneğine sahip olduğunu söyledi.
“Kayla, son yılında kesinlikle bir kaptan ve takım lideri oldu,” dedi koç. Geçmişten uzak durmasına rağmen liderlik konusunda gerçekten iyi bir iş çıkardı. Bir ikinci sınıf öğrencisi olarak kendisinden daha büyük olan pek çok harika oyuncuyla, dizginleri ellerine alıp onların liderliğini takip ettiklerinde oldukça rahat hissetti.
“Ama son yılında lider rolünü gerçekten benimsedi ve bunu sahada gösterdi. 21 yıldır Mother McAuley’de koçluk yapmaktan zevk aldığım en yetenekli oyunculardan biri. ”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu